2010 m. Kovo 31 d. Trečiadienis

90 metų diena, 13 metų savaitė. 

Saulė teka 06:57, leidžiasi 18:51. Dienos ilgumas 12:54. Pilnatis.

Oro temperatūra dieną +12 iki +14, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietų, 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį +7 iki +9, debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 4-6 m/s. 

Dienos mintis – Tik tada lengva gyventi su žmogumis, kai nelaikai nei savęs vertesniu, geresniu už jį, nei jo vertesniu ir geresniu už save. (L. TOLSTOJUS)

Sveikiname – Benjaminus, Ginus, Ginas, Kornelijas.

Dienos horoskopas:

Avinas – galite turėti rūpesčių dėl jūsų pačių ar kitų žmonių sukeltų problemų. Jei kažkam tarpininkavote, skolinote, ką nors žadėjote, dabar pajusite atsakomybės naštą. Daugiau atidumo praverstų darbe ir tvarkant biurokratinius reikalus, dokumentus.

Jautis – gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, tiekimu, komercija, nuosavybe. Jūsų apsukrumas ir ryžtingi sprendimai gali padidinti pinigines įplaukas. Tačiau artimųjų poreikiai viršys visas jūsų galimybes, todėl gausis užburtas ratas.

Dvyniai – norite ar nenorite, teks daug bendrauti, judėti, pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis. Įtampą kels neišspręsti finansiniai klausimai, skolos, mokesčiai, tačiau gerai nuteiks bendravimas su draugais, artimaisiais.

Vėžys – pravartu iš peties paplušėti darant tvarką namuose, darbo aplinkoje. Panašu, kad atsiras nenumatytų rūpesčių. Bus didesnis techninių nesklandumų pavojus. Neatsisakykite padėti tėvams, artimiems žmonėms, kolegoms.

Liūtas – vaikų auklėjimo klausimai, draugystės ir meilės santykiai bus itin aktualūs. Kils problemų bendraujant su partneriais, augančia karta, jei nesistengsite suprasti, toleruoti vieni kitų. Nepatartina rizikuoti versle, lošimuose, už vairo.

Mergelė – suvoksite profesinių permainų, reformų būtinybę ir mėginsite prisitaikyti prie kintančios situacijos. Turbūt darbe demonstruosite tikrą meistriškumą. Saugokitės gamybinių traumų, nekonfliktuokite su kolegomis ir ypač su klientais.

Svarstyklės – gali spręstis tolesni asmeninių santykių eigos ir uždarbio klausimai. Jums sunku bus suprasti kitokį požiūrį, ypač jei jis atrodys neįprastas. Nesiseks atsiriboti nuo asmeninių simpatijų ir antipatijų. Kažkam jausite stiprų priešiškumą.

Skorpionas – panašu, kad kažkurioje srityje jūsų gyvenimo tėkmė susidrums, ims vykti pokyčiai. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su bankais, akcijomis, draudimu, mokesčiais arba užmegsite naudingų ryšių.

Šaulys -su artimaisiais santykiai bus gana vėsūs. Kur kas geriau seksis bendrauti su nepažįstamais ar mažai kuo su jumis susijusiais žmonėmis. Jie jums darys didelę įtaką. Vis dėlto nebūkite atlapaširdžiai – nežinote, su kuo turite reikalą iš tikrųjų.

Ožiaragis – darbo reikaluose ne viskas eisis taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Galimas stiprybės ir kantrybės pareikalausiantis pokalbis. Jeigu nesuvaldysite emocijų, situacija gali tapti tokia, kad sunku bus apginti savo interesus.

Vandenis – šiandien jums labai reikės aplinkinių pritarimo, palaikymo. Tik neverta pasikliauti kiekvienu, parodžiusiu palankumą. Reikėtų atsargiau elgtis su naujais pažįstamais, jei nenorite įsitraukti į avantiūrą, kuri atneštų problemų.

Žuvys – stenkitės nepervargti. Jei įmanoma, praktinius dalykus atidėkite kitai dienai, o šiandien apsiribokite teoriniais apmąstymais. Nesivelkite į apkalbas, intrigas. Derėtų pasisaugoti traumų, kurių gali įvykti dėl neatsargumo, sulėtėjusios reakcijos.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}