Horoskopas ketvirtadieniui 05-26

Avinas – Darbe arba šeimoje gali paaštrėti krizė arba tiesiog įvyks netikėtas incidentas. Saugokitės traumų, agresijos. Stiprės poreikis su kažkuo labiau suartėti, sustiprinti ar sukonkretinti santykius. Pasistenkite suderinti pareigas ir pramogas.

Tauras – Aktyviai suksitės, jei ieškote galimybių bendradarbiauti, leistis į kelionę, įspūdingai priimti svečius, suvilioti patinkantį asmenį ar pan. Nepraraskite saiko ir atsargumo manydamas, kad tikslas pateisina priemones – galite nudegti.

 

Dvyniai – Pasistenkite itin gerai sutarti su kolegomis, klientais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Netinkamai dirbant ir elgiantis staiga galima likti be darbo. Kas benutiktų, jūsų neapvils mylimas žmogus.

 

Vėžys – Tikriausiai gausite jums svarbių žinių, susijusių su mokslo, teisinėmis ar politikos aktualijomis. Pasiseks, jei išvengsite rimtų šeimos problemų, skandalų, nes tokia grėsmė yra. Pagalvokite, kaip racionaliau naudoti turimas lėšas.

 

Liūtas – Susimąstysite apie naujas veiklos perspektyvas. Galbūt tai paskatins gautas dalykinis pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai. Svetimi pavyzdžiai gali būti vertingi, bet orientuokitės į savo kelio paieškas. Džiugins meilės viltys.

 

Mergelė – Bus įvykių, skatinančių su ateitimi, karjera susijusias iliuzijas, svajones. Kursite ne itin realius planus. Laisvalaikį užpildys draugų šurmulys. Pavojai tykos kelyje ir dirbant su technika, elektra, tad nepraraskite budrumo.

 

Svarstyklės – Galite išgirsti apkalbų savo adresu ir jos bus žeidžiančios, skatins gynybinę reakciją, agresiją. Arba to sulauksite iš kitų dėl savo per ilgo liežuvio. Kita vertus, jei nesiseks, labiau įvertinsite žmogų, į kurio draugišką petį galite atsiremti.

 

Skorpionas – Panašu, kad jums netrūks energijos darbams, pasilinksminimams bei sportui. Tačiau yra gana didelė traumų ir nuostolių grėsmė. Tiesa, patyrus žalą įmanoma kompensacija, tad verta tuo pasirūpinti.

 

Šaulys – Gana palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tikriausiai tapsite dosnesnis artimiesiems, norėsite linksmintis, puoštis. Dėmesio nepagailės patinkantis asmuo. Tikėtinas rimtas pokalbis, per kurį galite išsiaiškinti svarbius santykius.

 

Ožiaragis – Padaugės bendravimo su įvairiausiais žmonėmis. Tai išblaškys pilkus rutinos debesis, pagyvins gyvenimo ritmą. Galėsite pasimėgauti pramogomis, gamtos ar geros draugijos teikiama palaima.

 

Vandenis – Gali būti, kad teks paskubomis tvarkyti komercinius, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kaimynais, kapstytis praeityje, archyvuose ir pan. Nenuleiskite rankų, jei atrodys, kad nesiseka. Tai gali pasikeisti.

 

Žuvys – Jei išvakarėse neprisidarėte problemų per lengvabūdiškumą ar skubėjimą, ši diena leis pasidžiaugti meile, vaikais. Bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti, galbūt, scenoje, kūryboje. Turėtų pagerėti šeimos santykiai.

 

Šaltinis: vytautus.com