Horoskopas antradieniui 11-22

Avinas – Nebijokite ir nevenkite problemų: ši diena tinkama pažinti nesėkmių priežastis, kad galėtumėte jas sėkmingai įveikti ir užkirsti kelią naujiems negerumams.

Tauras – Gauti dalykiniai pasiūlymai bus naudingi. Ši diena sėkminga, bet kad reikalai pakryptų norima linkme, vien gerų norų nepakaks – be draugų patarimo, palaikymo, pagalbos sunkiai išsiversite.

Dvyniai – Aiškinkitės, kas svarbiausia jūsų veiklai, karjeros sėkmei ir kas tam trukdo. Pats laikas atsisakyti dalykų, dėl kurių nukenčia jūsų reikalai. Gera diena užmegzti dalykinius ryšius.

 

Vėžys – Geros naujienos, naudingi pasiūlymai, ir jūs kupini įkvėpimo. Tiesa, būkite atidesni smulkmenoms – norėdami greičiau išvysti norimą rezultatą galite rimtai apsirikti, suklysti. Tai pakenks jūsų profesinei reputacijai ir netgi santykiams su draugais.

 

Liūtas – Jauskite savo vertę, tikėkite savo pranašumu – tai apsaugos nuo tuščio nerimo, nereikalingo blaškymosi. Jei atsiskleistų jūsų klaidos, nieko baisaus, dabar tai nesunkiai atitaisysite. Vakaro ramybę gali netikėtai sutrikdyti nelauktas vizitas.

 

Mergelė – Tinkamas laikas ieškoti draugų, bendraminčių, kurie gali padėti įgyvendinti jums svarbų sumanymą. Tai tinkamas metas kreiptis į vadovą svarbiu klausimu.

 

Svarstyklės – Vertinkite savo laiką, pastangas ir pinigus – jėgų ir pinigų gali pristigti lemtingą akimirką. Diena nepalanki svarbioms finansinėms operacijoms, meilės santykiams su sutuoktiniu aiškintis.

 

Skorpionas – Greitai išspręsite net sudėtingas problemas, atliksite ir neįdomius, nuobodžius darbus. Patartina ieškoti naujos profesinės informacijos, daugiau bendraukite su kolegomis. Šios dienos susitikimas ar gauta naujiena daug ką paaiškins.

 

Šaulys – Vargu ar pavyks paskubinti įvykius – kas nors vėluos, strigs vietoje, pagaliau ir patys galite greitai prarasti entuziazmą dirbti. Imkitės to, kas visiškai neišvengiama. Tiesa, tai geras laikas atviram pokalbiui su sutuoktiniu.

 

Ožiaragis – Svarbi diena, kai randamas vienintelis teisingas žodis, kai reikia minimalių pastangų dideliems dalykams pasiekti. Tik tarkite žodį…

 

Vandenis – Geri dalykai nepasiekiami greitai ir paprastai. Pats laikas susitaikyti su sąžine, grąžinti ne tik materialias skolas ir ne tik draugams, bet ir savo šeimai (tik dėkingumo nesitikėkite, dėl niekų nepriekabiaukite prie artimųjų).

 

Žuvys – Jums padės žvilgsnis iš šalies, draugo, kolegos, partnerio, antrosios pusės nuomonė, patarimai. Nepriimkite vieni svarbių sprendimų: ateities perspektyvas vertinate gana klaidingai.

 

Šaltinis: vytautus.com