Horoskopas trečiadieniui 05-11

Avinas – Kuo mažiau vilsitės, tuo mažiau nukentėsite. Šiandien verta atsisakyti neprivalomo bendravimo, svarbių reikalų tvarkymo ir kelionių. Pasaugokite gerus santykius darbe.

Tauras – Stigs atidos ir atsargumo, todėl didesnė nelaimingų atsitikimų tikimybė. Nepraraskite savikontrolės, nes šiandien jus bus lengva apgauti, paveikti iš šalies.

Dvyniai – Apetitas jums gali tapti esmine užtemimo problema. Tad nenorėkite daug, ypač iš savo darbdavių, sutuoktinio, vaikų.

 

Vėžys – Vadovaukitės taisykle, kad tylėjimas – auksas, ir darbe, ir namie. Kad ir kaip būsite teisūs, nesiginčykite, nieko neįrodinėkite, – aplinkiniai jūsų žodžius netinkamai traktuos ir dar sugebės panaudoti prieš jus.

 

Liūtas – Jei galite, likite namuose. Darbe būkite itin atsargūs su pinigais, bendru turtu. Nesugadinkite santykių su vadovu. Būkite kantresni savo vaikams vakare. Tai netikęs laikas aiškintis santykius su mylimu žmogumi.

 

Mergelė – Nežaiskite. Viskas gali būti rimčiau. Nederėtų pyktis su mylimu žmogumi, ieškoti naujos meilės. Saugokite vaikus ir vakare būkite atidesni savo sveikatai.

 

Svarstyklės – Sunkoka diena. Galite pražiopsoti svarbų dalyką, reikšmingą informaciją, nepastebėsite, kaip suklysite dirbdami. Nesugadinkite santykių su kolegomis ir vadovybe, o vakare su sutuoktiniu. Geriausia šiandien patylėti: kad ir ką pasakysite, jus įvertins neteisingai.

 

Skorpionas – Ypač jums nereikėtų tikėtis teisingumo savo atžvilgiu, tad venkite bent jau šį mėnesį teismų, nepradėkite bylinėtis. Beje, jei liksite saikingi ir iš tiesų laisvi, jei saugosite savo santykius su antrąja puse, ypatingų problemų nepatirsite.

 

Šaulys – Nelengvas metas įsimylėjusiems, sutuoktiniams, kurių santykiai pastaruoju metu buvo pernelyg įtempti. Aplinkybės skatins skirtis, tad jei protas nepritaria šiam žingsniui, verčiau atidėkite santykių aiškinimąsi kitai dienai. Būkite atsargesni su pinigais: nė nepastebėsite, kaip patirsite nuostolių.

 

Ožiaragis – Reikėtų būti atsargiems tolimose kelionėse, bendraujant su užsieniečiais, mylimu asmeniu. Nepatartina veltis į naują meilės romaną. Antrą dienos pusę venkite iš kitų daug reikalauti – ar sau taikote tuos pačius standartus? Net jei taip, šiandien nedidinkite įtampos, leiskite visiems atsipalaiduoti ir ramiai leisti vakarą.

 

Vandenis – Tvirtai laikykitės senų nuostatų, eikite tuo keliu, kurį anksčiau buvote pasirinkę – tegu jūsų nesuklaidina neva naujos, geros veiklos, saviraiškos perspektyvos.

 

Žuvys – Neišduokite tų, kuriuos mylite, ir nekeiskite senų sprendimų. Šiuo metu jums reikėtų vengti permainų. Nepatartina kreiptis pagalbos, patarimo į draugus – tikriausiai jie neteisingai jus supras, o jų pagalba tik pakenks.

 

Šaltinis: vytautus.com