2010 m. Lapkričio 02 d. Antradienis

306 metų diena, 44 metų savaitė.

Saulė teka 08:21, leidžiasi 17:43. Dienos ilgumas 09:22. Delčia.

 

Oro temperatūra Mažeikiuose dieną nuo +7 iki +9, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas rytų, 2-4 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +4 iki +6, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas pietryčių, 1-3 m/s.

Dienos mintis – Neapkęsti gyvenimo galima tik dėl apatijos ir tingumo. (L. A. Seneka)

Sveikiname – Gedartus, Gediles, Valentus, Valius. 

Šiandien:  Mirusiųjų atminimo diena, Vėlinės, Ilgės.

Dienos horoskopas:


Avinas – Diena turėtų būti šauni. Su bet kuo lengvai rasite bendrą kalbą, savo žavesiu žadinsite romantiškas emocijas ir seksualinius troškimus. Gali pavykti atnaujinti santykius, pradėti viską iš pradžių, jeigu svarbus ryšys patyrė laikiną krizę.

Tauras –
Neblogai seksis ūkio, buities darbai. Tačiau lengviau pažeidžiama bus sveikata. Verta pagalvoti apie dietos pasirinkimą, įvaizdžio pakoregavimą. Iš partnerių, gerbėjų vakare galite sulaukti įdomių ir netikėtų pasiūlymų.

Dvyniai –
Šiandien noriai bendrausite ir tai padės atgaivinti priblėsusius ryšius. Nevenkite kompanijos, bet neeikvokite per daug laiko tuštiems pokalbiams. Verčiau atlikite susikaupusius buities darbus, pasidairykite po parduotuves.

Vėžys –
Būsite įžvalgus, intuityvus. Ne tik sau, bet ir kitiems galite padėti iššifruoti pasąmonės impulsus, išsiaiškinti sapnų prasmes. Būkite solidarus, jei teks spręsti netikėtą artimo žmogaus problemą ir tai kainuos. Jums bus kažkaip kompensuota.

Liūtas –
Panašu, kad jūsų mintis okupuos kelionių, netolimų pramogų vizijos. Gale gausite žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbio su nepažįstamu žmogumi. Tikėtina, kad apsilankysite turiningame renginyje.

Mergelė –
Rytą nepasižymėsite kantrybe, taktu. Galite pakliūti į keblią padėtį, pasitarnauti vagims ar pan. Popiet tikėtinas malonus susitikimas, renginys. Galite kažkuo susižavėti ar tiesiog pajusti kūrybinį įkvėpimą, populiarumo kerus.

Svarstyklės –
Ryto nepasitenkinimą įdienojus pakeis entuziazmas, susijęs su sportu, kūryba, meilės pasimatymu, draugų sambūriu ar pan. Panašu, kad dalyvausite renginyje arba jį organizuosite. Turbūt nudžiugins malonus komplimentas.

Skorpionas –
Šiandien jus itin puoš kuklumas ir saikas. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų. Nesistenkite nudirbti visų buities darbų. Tikėtinas pabendravimas su ezoterine veikla užsiimančiais asmenimis, menininkais ar medikais.

Šaulys –
Pasižymėsite intuicija, jautrumu, gebėjimu taikytis prie kitų žmonių ir kintančių situacijų. Namai teiks palaimą ir ramybę, jei pasistengsite išvengti barnių dėl pinigų, išlaidų. Pasitelkite toleranciją bendraudamas su paaugliais.

Ožiaragis –
Rytas bus kiek nervingas, tačiau vėliau pasijusite patogiai. Nestigs energijos ir ūpo pagražinti savo gyvenamąją aplinką, palakstyti po prekybos centrus. Tiktų aplankyti tėvus, senelius.

Vandenis –
Šiandien aktyviai seksite žiniasklaidos informaciją, daug bendrausite ir planuosite švenčių renginius, keliones. Suintensyvės kontaktai su giminaičiais. Panašu, kad iš dominančio žmogaus gausite laišką, pasiūlymą.

Žuvys –
Rytą jausite vidinę įtampą dėl vieno neišspręsto klausimo. Norėsite su kažkuo pasitarti, išsiaiškinti santykius. Įdienojus neblogai seksis tvarkyti ūkio, buities reikalus, prekiauti ir apsipirkti. Vakare galima tikėtis svečių.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}