Kviečiame dalyvauti konkurse „Darni šeima 2011“

Trečius metus Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia konkursą „Darni šeima 2011“. Tai informacinis, visuomenei skirtas projektas, kuriuo siekiama paskatinti šeimas dalintis savo gerąja patirtimi, stiprinti šeimų savivertę, taip pat siekiama parodyti kuo daugiau teigiamų pavyzdžių apie šeimas, vaikų auginimą, tėvystę, šeimų visuomeniškumą, kūrybiškumą, tradicijas, tarpusavio ryšius.

 

Norintieji dalyvauti konkurse yra kviečiami apsilankyti interneto svetainėje www.darni-seima.lt ir laisva forma pateikti pasakojimus apie save.

 

Apie save rašykite tuo aspektu, kuris labiausiai apibūdina jūsų šeimą, kas jus vienija, kas būdinga jums kaip šeimai. Galbūt tai bus pasakojimas apie ypatingą šeimos susikūrimo istoriją, išskirtines tradicijas ar vienijančias vertybes, šeimos bendruomenišką, pilietišką ar savanorišką veiklą, kūrybinius projektus, susiorganizavus visiems šeimos nariams daromus gerus darbus kitiems, apie šeimos pagalbą kitoms šeimoms, apie kuriamą ar jau sėkmingai vystomą šeimos verslą, šeimos vidaus taisykles, savitus vaikų auklėjimo metodus.

 

O gal tai bus naudingi sava patirtimi paremti patarimai kitoms šeimoms apie tai, kaip sutarti, taikiai spręsti kylančius konfliktus tarpusavyje, kurti ir stiprinti darnumą, geranoriškumą ir vienybę šeimoje.

 

Konkurse kviečiamos dalyvauti visos norinčios šeimos, nėra jokių apribojimų – nesvarbu ar jaunos, ar vyresnės, ar gausios, ar nelabai.

 

Šeimų pasakojimai su nuotraukos bus skelbiami interneto svetainėje www.darni-seima.lt. Už patikusias šeimas bus galima balsuoti, komentuoti ar palinkėti sėkmės. Svetainės lankytojai rinks savo favoritus, jiems bus skirtas specialusis publikos prizas. Konkursui sudaryta vertinimo komisija atrinks pačius įdomiausius, šilčiausius, linksmiausius šeimų pasakojimus.

 

Kviečiame visus norinčius pradėti registruotis jau šiandien. Galite pasakoti apie savo šeimą arba rekomenduoti, pasiūlyti pažįstamą šeimą. Pasakojimus bei rekomendacijas galima siųsti iki rugsėjo 23 dienos adresu info@darni-seima.lt.

 

Visa išsami informacija apie konkursą: www.darni-seima.lt.

 

Šaltinis: darni-seima.lt

 

{parasas}