5 priežastys, kodėl pinigais galima nusipirkti laimę

Patarlė „Už pinigus laimės nenusipirksi“ – jau tapusi banalybe. Tačiau ir toliau nuolat žmonėms primenama, kad piniguose laimės nėra. Ar iš tiesų?

Štai penkios priežastys, kodėl piniguose laimė vis dėlto slepiasi.

Mitas: pinigais nenusipirksi ramybės. Atrodytų, kad kaimo žmogus gali gyventi daug ramesnį gyvenimą nei bankininkas mieste. Tačiau viskas prasideda, kai reikia nueiti pas dantistą ar užsimokėti sąskaitas už elektrą.

 

Kad ir kaip kai kurie žmonės apsimetinėtų besidžiaugiantys gamta ir su ja susiliejantys, žmogus yra įsuktas į ratą, kuriame nuolat privalo susimokėti „už kažką“. Jei piniginėje yra pakankamai pinigų apmokėti sąskaitas, ramybė pasiekiama daug lengviau.

 

Mitas: patys geriausi malonumai – nemokami. Sakoma, kad geriausi daiktai pasaulyje – nemokami. Tačiau šį posakį galima perfrazuoti į tokį: „Geriausi dalykai pasaulyje nėra daiktai“. Filmuose nuolat matome, kaip nelaimingai gyvena gobšūs, turtingi žmonės. Į galvą kalama mintis, kad prabanga yra nepalyginamai prastesnė už mažus gyvenimo malonumus.

 

Atrodytų, teisinga. Juk, pavyzdžiui, miegas – visiškai nemokamas. Tačiau jo kokybė priklausys nuo to, kur miegate. Jei jūsų lova sena, čiužinys nudilęs, nemokamas malonumas gali tapti kančia.

 

Mitas: vaikai svarbiau nei pinigai. Daugybė filmų rodo, kaip tėvai verčiasi per galvas, kad tik uždirbtų pinigų vaikams. Bet ar tikrai pinigai uždirbami tik dėl vaikų? Viskas susideda į vieną.

 

Jei neturite pakankamai pinigų gyvensite ne tik vargingame name, bet ir vargingame rajone. Visa aplinka padarys įtaką jūsų vaikų ateičiai. Todėl stengiantis dėl savo finansinės gerovės stengiamės ir dėl būsimų vaikų ateities.

 

Mitas: geriausi pomėgiai nieko nekainuoja. Kad ir koks neturtingas būtumėte, niekas neuždraus sudainuoti dainos, sušokti šokio ar nulipdyti skulptūros iš paprasto molio. Tačiau kūryba reikalauja energijos ir laiko. Jei dirbate sunkų fizinį darbą, kažin ar po jo turėsite jėgų šokti salsą.

 

Netgi pomėgiai, kurie nereikalauja papildomų jėgų, gali būti „neįkandami“ be pinigų. Pavyzdžiui, tapyba. Atrodo, kad piešti galima visur ir visaip, tačiau norint tikrai atsiduoti šiai meno rūšiai reikės nemažai investuoti molbertui, teptukams, dažams, drobei.

 

Mitas: pinigais meilės nenupirksi. Pasakose ir filmuose nuolat meilėje labiau sekasi vargšams nei turtuoliams, tačiau ar taip yra ir realiame gyvenime?

 

Kuo mažiau turite pinigų sau, tuo sunkiau sužavėti ką nors savo išore. Be to, kitam žmogui sukeliate silpno žmogaus įvaizdį. Juk jei esate gražus ir vidumi, turite tinkamą charakterį, sugebėsite užsidirbti pinigų.

 

Žinoma, pinigai negali suteikti meilės, tačiau jų nebuvimas gali nuo jos atitolinti.

 

{diena2}