Aistringiausi zodiako ženklai

Avinas

Moteris. Greitai įsiaistrina, mėgsta glamones, švelnų masažą. Jas jaudina įkvepiantys, bet nebanalūs meilės prisipažinimai.

Vyras. Miegamajame nori vadovauti. Dievina švelnias, erotiškas, itin moteriškos išvaizdos silpnosios lyties atstoves.

Jautis

Moteris. Dievina pokalbius apie seksą, subtilius komplimentus, gėles, įvairias mielas dovanėles. Negali pakęsti netvarkingų vyrų.

Vyras. Yra be galo kantrus ir ištvermingas. Jis gali mylėtis kad ir visą naktį. Lengvai prisitaiko prie partnerės poreikių.

 

Dvyniai

 

Moteris. Žaisminga viliokė. Nemėgsta rutinos, todėl labiausiai ją jaudina netikėtumai. Jai ypač svarbu, kad seksas netaptų rutina.

Vyras. Dievina staigmenas ir paslaptis, vaizduotę kaitinančią erotišką aprangą. Jis be galo išradingas ir nenuobodus meilužis.

 

Vėžys

 

Moteris. Mėgsta švelnius intymius santykius, romantišką atmosferą. Joms nepriimtini grubūs veiksmai, vulgarūs gestai bei juokeliai.

Vyras. Ypač jausmingas ir romantiškas, mėgsta aistringas meilės preliudijas. Jam svarbiau ne pati sueitis, o tai, kas vyksta prieš ją ir po jos.

 

Liūtas

 

Moteris. Mylėdamasi mėgsta diktuoti savo taisykles. Liūtės uoslė ypač jautri, tad meilės vakarui labai tinka erotizuojantis masažas kvapiaisiais aliejais.

Vyras. Išdidus, trokšta būti garbinamas. Mėgsta seksualinę įvairovę, o partneres linkęs rinktis jo valiai paklūstančias moteris.

 

Mergelė

 

Moteris. Šio ženklo moterį labiausiai jaudina, kai partneris elgiasi ryžtingai. Jai nepatinka ilgos meilės preliudijos ir pernelyg švelnūs, moteriški vyrai.

Vyras. Gali būti aistringas, netgi gašlus, tik reikia pažadinti jo geismą. Jam labai svarbu, kad būtų gera ne tik jam, bet ir jo moteriai.

 

Svarstyklės

 

Moteris. Svarstyklių ženklo moterys be galo emocingos, greitai susijaudina. Joms patinka greiti, ryžtingi ir išradingi partneriai.

Vyras. Aistringas, bet labai nekantrus meilužis. Mylėdamasis siekia kuo greičiau patirti malonumą. Užtat pajėgumo jam galima tik pavydėti.

 

Skorpionas

 

Moteris. Šio ženklo atstovė laikoma pačia seksualiausia. Tačiau įkvėpti jai aistros gali ne kiekvienas.

Vyras. Panorėjęs gali susukti galvą kiekvienai moteriai. Tačiau jam nepatinka mylėtis bet kur ir su bet kuo. Jam reikia ypatingos aplinkos ir ypatingos moters.

 

Šaulys

 

Moteris. Šio ženklo moteris be galo erotiška ir įdomi sekso partnerė. Negali pakęsti banalaus meilinimosi, saldžių komplimentų.

Vyras. Trokšta kalbėtis apie seksą, dalytis rožinėmis fantazijomis. Jį ypač jaudina vizualūs vaizdai: seksuali apranga, erotiški apatiniai.

 

Ožiaragis

 

Moteris. Šio ženklo moteris romantikė. Ją įaistrina lėtas šokis žvakių šviesoje, komplimentai, malonios staigmenos.

Vyras. Konservatyvus, ne itin švelnus. Mėgsta intensyvų, energingą ir paprastą seksą. Nesivargina fantazuodamas – iškart eina prie tikslo.

 

Vandenis

 

Moteris. Romantiška svajotoja, mielai priima partnerio siūlomas naujoves bei erotines jo fantazijas. Dievina išradingus komplimentus.

Vyras. Gana nepastovus. Nemėgsta rutinos, trokšta eksperimentuoti, išbandyti įvairias mylėjimosi pozas, erotinius žaisliukus ir pan.

 

Žuvys

 

Moteris. Šio ženklo moteris įkaitina vyro valdingumas ir iniciatyva, nes pačios žuvys šiek tiek flegmatiškos ir neryžtingos.

Vyras. Jautrus, nemėgsta demonstruoti savo seksualumo ir apie tai kalbėti. Šie vyrai ypač subtilaus skonio, nemėgsta vulgarios ir atviros erotikos.

 

Šaltinis: www.horo.lt

 

{parasas}