16 gudrybių padėsiančių sulieknėti

Būti lanksčiam, lieknam, tilpti į savo mylimą, deja, po sočių vaišių, veržiantį drabužį, yra daugelio žmonių svajonė. Prisiauginti kilogramų yra žymiai lengviau, negu juos numesti. Siūlome keletą įdomių gudrybių, padėsiančių efektyviau sulieknėti.

1. Rytą pradėkite nuo stiklinės šilto vandens su citrina. Taip suaktyvinsite žarnyno peristaltiką,  “pažadinsite “ virškinimo sistemą darbui.

2. Nepamirškite ir šalto dušo naudingumo. Jis taip pat lieknina.

3. Būtinai valgykite pusryčius. Jei neturite apetito, prisiverskite  suvalgyti nors du šaukštus košės. Taip išvengsite “vilko” alkio priepuolių vakare.

4. Mėtų arbata – viena iš pagrindinių pagalbininkių, norint sulieknėti. Prieš tiesiant ranką į desertą, praskalaukite burną mėtų nuoviru. Turėtų padėti nugalėti norą prisivalgyti.

5. Saldžiarūgščiai patiekalai žadina apetitą, todėl pasistenkite jų vartoti mažiau.

6. Prieš pietus suvalgytas ananaso gabalėlis efektyviai degina riebalus.

7.Negazuotas mineralinis vanduo, išgertas pusvalandis prieš maistą, sumažina apetitą.

8. Pomidorų sultys, išgertos prieš valgį, pasotins, ir sumažins apetitą. Be to, turi nedaug kalorijų.

9. Naudokite daugiau prieskonių. Prėskas, tik su druska ruoštas maistas, taip nepasotina, kaip maistas, kuriame gausu prieskonių (čili, paprikos, pipirų). Prieskoniai taip pat aktyvina medžiagų apykaitą.

10. Jei esate smaližė, mažą gabalėlį deserto suvalgykite iki vienuoliktos valandos ryto. Taip gautas kalorijas per dieną išeikvosite. Cukrus padeda ląstelėms kaupti riebalus, todėl valgant desertus  vakare, prie televizoriaus, tikrai pastorėsite.

11. Jei norite sulieknėti, vaisius valgykite iki keturių valandų vakaro. Sporto specialistai sako, kad suvalgyti vėliau, jie virsta riebalais.

12. Iš karto po valgio, pasidažykite lūpas. Vyrai gali tai padaryti vazelino pagalba.

13. Pavalgius vakarienę, išsiplaukite dantis. Praeis noras užkandžiauti.

14. Jei valgote sviestą, išimkite iš šaldytuvo gerokai prieš pusryčius. Taip jo užtepsite mažiau. Idealiausia būtų vartoti lydytą sviestą, vadinamąjį ghi.

15. Jei norite sulieknėti, vandenį gerkite prieš valgį, jei norite palaikyti turimą svorį – gerkite valgio metu, o jei norite priaugti svorio – gerkite po valgio.

16. Jūsų suvalgomo maisto porcija turi tilpti į Jūsų delną. Gaudamas daugiau maisto, negu jam reikia, skrandis išsitampo,ir kuo toliau, tuo labiau reikalauja didesnio kiekio maisto.
 
Gerų rezultatų!

ŠALTINIS: grozioklubas.lt

{parasas}