10 madingų dalykų, kurie nervina vyrus

Sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti į klausimą, kam puošiasi moteris – ar dėl mylimojo, ar vis dėlto dėl savęs pačios. Bet, sutikite, dažnai situacija susiklosto taip, kad moteris į garderobą įtraukia vos vieną kitą dalykėlį, patinkantį jos mylimajam, o visa kita renkasi pasikliaudama savo stiliaus jausmu ir sekdama naujausiomis mados tendencijomis. Galbūt kaip tik todėl apsipirkinėjimas su vidutiniu statistiniu vyru virsta drama su siaubo elementais: iškvosti iš jo vertingų patarimų neįmanoma, o sulaukti pagyrų – juo labiau.

O ar bandėte kada iš tiesų įsiklausyti į vyrų nuomonę, kas jiems moterų rūbuose labiausiai nepatinka? Gali būti, kad atsakymai jus labai nustebintų. Taigi kas labiausiai glumina vyruose išvydus madingą moterį?

 
Aladino stiliaus kelnės

Patogios, stilingos, originalios – jos vos atėję į madą rado daugybę gerbėjų. Tos, kurios nesiryžta šių keistų kelnių avėti gatvėje, mielai į jas įsmunka namuose arba renkasi ką nors panašaus jogos treniruotėms. O ką galvoja apie jas vyrai?

Dauguma – stebisi, kaip moterys, niekieno neverčiamos, šitaip drastiškai susigadina savo figūrą: kojų formos pro jų klostes neįžvelgsi, užpakalis padidėja iki nenusakomų gabaritų, ir tai, suprask, turėtų būti gražu…


Mobiliojo telefono pakabučiai

Kaip puiku, kad savo mobilųjį gali padaryti dar moteriškesnį, suteikti jam individualumo papuošdama dailiais pakabučiais su akutėmis ar be jų. Inicialai, mažos stilizuotos kuprinėlės, žaidimų kauliukai – dabar gali rinktis iš gausaus asortimento. Kas galėtų pagalvoti, kad šie mieli niekučiai gali ką nors erzinti?

Ir vis dėlto erzina. Ne vieną vyrą. Mat nors daugelis mačo ir nemano, kad moteris ir tokia smulki technika, kaip, antai, mobilusis telefonas, visiškai nesuderinami, bet užtai pats mobilusis ir moteriški papuošalai jam? Ko gero, tai šis tas panašaus, lyg bandytum automobilio ratlankius išdekoruoti Swarowski kristalais!


Kareiviški pečiai

Triumfuodami į madą grįžta trikampio silueto moteriški švarkai: praplatinti ties pečiais ir siauručiai ties klubais. Mums, moterims, atrodo, kad toks rūbas – ne tik stilingas, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi.

O ką apie tokį rūbą replikuoja vyrai? Ogi tai, kad juo apsirengusi net ir pati mieliausia būtybė virsta kažkokia androginiška atlete ar raumeningu kroviku. Nieko bendro su moteriškais kerais ir patrauklumu.

Batai „platformos“

Ar gali likti abejinga tokiai patogiai avalynei? Platforma puošia ir basutes su dirželiais, ir žieminius batus, vizualiai pailgina tavo kojas, suteikia ūgiui galbūt tą lemiamą pusę colio.

Vyrai tuo tarpu gal ir suvokia, kaip tai patogu, bet kadangi seksualiausia moters apavo dalis jiems – aukštas plonutis kulniukas, tai platformos, jo priešingybė, kaip tik ir sukelia priešingą reakciją.

Platus paltas ar pončo

Tokios stiliaus ikonos, kaip Sienna Miller, Victoria Beckham ir Keira Knightley noriai renkasi nenusakomos formos paltus iki kelių. Tai atrodo taip miela, neįprasta. Supermadingi kiaušinio silueto paltai atrodo jaukiai, po jais drąsiai galima rengtis šiltus rūbus ir nebijoti, kad megztinio galas kyšos iš po striukės ar nedailiai deformuos įliemenuoto palto siluetą.

Tik štai vyrai negailestingi: su tokiu beformiu apdaru moteris atrodo ne elegantiška dama, o apdriskusi nevykėlė. O pončo daugybei vyrų atrodo pernelyg etnografiškas arba bohemiškas aprėdas.

Balerinos bateliai

Ak, kiek žavėjosi tokiais bateliais poetai ir rašytojai! Jie – tarsi svarbus amžinosios jaunystės, tyrumo, romantikos atributas. Sunku surasti merginą, kuri neturėtų bent vienos poros tokių batelių.

O štai meninės gyslelės neturintys vyrai įsitikinę, jog tokie bateliai moters eiseną padaro keistai dramblotą, be to, jie apskritai nieko bendro neturi su elegancija, nes nedaug kuo tesiskiria nuo paprasčiausių šlepečių.

Senamadiški akinių rėmeliai

Akinių madoje kuo toliau tuo labiau įsigali retro stilius. Pirmiausia – įžymybės, o vėliau – ir visos kitos mielai pabalnoja nosį „moksliukų“ akiniais raginiais rėmeliais.

Tik vyrai ir vėl negailestingi. Įvairių Bjauriojo Ančiuko tipo filmų kūrėjai iš kailio neriasi bandydami savo dailutes aktores pirmosiose serijose paversti pabaisiukėmis. Ir ką gi pirmiausia padaro? Ogi subjauroja jų veidą senamadiškais akiniais! Taigi klausimas – kodėl moterys taip noriai dėvi tokio pat tipo akinius ir įsivaizduoja, kad su jais atrodo dailiau?

„A“ silueto suknelės

Dar vienas mus iš praeities pasiekęs madingas trikampis. Šios suknelės tinka beveik visoms, atrodo aristokratiškai. Tik ar pavyks prie jų pripratinti vyrų akis?
Po tokia suknele galima slėpti savo sustorėjusią taliją arba nėštumą, – kaip kirviu nukerta vyrai. Visais kitais atvejais suknelė turi ne slėpti, o parodyti moters figūros ypatumus.


Kasytės

Hipiško stiliaus šukuosenos intriguoja, su tokia galima pasijusti tikra miesto padauža arba elfų princese. Bet ir vėl atsiranda tokių, kurie rauko nosį.
Moteris ir turi atrodyti kaip moteris, o ne iš vaikystės neišaugusi mergaičiukė. Kaselių jau prisižiūrėjome mokykloje. Daugybė afrikietiškų kasyčių mūsų platumų blondinei? Tai atrodo juokingai. Blogąja šio žodžio prasme.


Didžiuliai auskarai

Dideli ryškūs čigoniški žiedai ar geometrinės formos auskarų pakabučiai kaip niekas kitas leidžia pabrėžti veidą, suteikia bet kokiems rūbams ypatingo polėkio.

Ir vis dėlto… dauguma vyrų, žvelgdami į šiuos auskarus, galvoja ne apie tavo išskirtinį seksualumą, o svarsto, kiek gi šitas grožis sveria ir ar tik nenukentės nuo jų jūsų dailios ausytės.

 

ŠALTINIS: eli.lt

{parasas}