„Mažeikiai“ liko ketvirti

Mažeikių „Mažeikiai” reguliarųjį sezoną baigė ketvirtoje vietoje. „Mažeikiai” rungtynėse dėl antrosios vietos išvykoje, rezultatu 61:68 (16:22, 10:20, 14:10, 21:16) nusileido Joniškio „Delikateso” komandai. Nors „Mažeikiai” vienu metu turėjo net 18 taškų persvarą, o po dviejų kėlinių jų deficitas siekė net 16 taškų, jie sugebėjo atkurti intrigą.

Trečio kėlinio galė „Mažeikiai” priartėjo iki 7, tačiau kėlinį spurtu 5:0 baigė šeimininkai kurie ir po kėlinio pirmavo vis dar 12 taškų. Likus žaisti 4 minutes ketvirtajame kėlinyje, po K.Marcinkevičiaus tritaškio „Mažeikių” deficitas tapo vos vienas taškas – 56:57. Likus žaisti šiek tiek daugiau nei tris minutes, deficitas ir toliau siekė vos vieną tašką, tačiau rungtynes sėkmingiau baigė šeimininkai.

Šiose rungtynėse perimtų kamuolių klubo rekordą pakartojo Travisas Hallas (5 per. kam.), tačiau Osvaldas Mačernis, perėmęs net 7 kamuolius jį pagerino. Taip pat buvo pagerintas ir bendras klubo perimtų kamuolių rekordas – nuo 17 iki 21. 17 perimtų kamuolių rekordas taip pat buvo pasiektas šiemet, rungtynėse su „Šilute”.

„Delikatesas”: S.Raziulis (8 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld., 5 per. kam.) 14, Š.Kulevičius (6 kld.) 14, L.Valantinas 13, A.Danusevičius 13, M.Keras (10 atk. kam.) 8, P.Rašamavičius 6.

„Mažeikiai”: L.Jacevičius 16, O.Mačernis (7 per. kam., 23 naud. bal.) 15, V.Kazlauskas 7, K.Marcinkevičius (-3 naud. bal.) 6, P.Budreckis 5, M.Tamušauskas, M.Norkus ir T.Hallas (5 per. kam.) po 4.