Apkabink gyvenimą – efektyviausia reklama saugaus eismo tema (Video)

Sasekso saugesnių kelių asociacija (Sussex Safer Roads Partnership, SSRP) pradėjo bene plačiausio masto ir sėkmingiausią visų laikų saugaus eismo kampaniją Embrace Life (apsikabink gyvenimą). Šios kampanijos tikslas – skleisti informaciją apie saugos diržų svarbą. SSRP nusprendė pademonstruoti visiškai kitokį požiūrį į reklamos kampanijas ir jai pavyko – vien per pirmąją savaitę youtube.com portale klipą „Embrace Life“ pasižiūrėjo daugiau nei milijonas žiūrovų.

SSRP siekia, kad kuo daugiau žmonių pamatytų šį klipą, o rėmėjų grupės Facebook ir Twitter kanale sumušė visus pasaulinius palaikymo augimo tempo rekordus.

Facebook portalo lankytojai pradėjo aktyvią lobistinę kampaniją siekdami, kad įvairių šalių televizijos ją parodytų savo žiūrovams. Kai kurios televizijos paprašė SSRP iškirtinės licencijos teisių rodyti šį klipą tik jų televizijoje atitinkamoje valstybėje/valstijoje/regione. Vienas pirmųjų šį klipą parodė France 24 kanalas. Laidos vedėja ir svečiai buvo sustingę ir maloniai sukrėsti klipo įspūdžio. Vėliau klipą parodė Brazilijos, Kanados, JAV televizijos. Facebook gerbėjai siekia, kad ją pamatytų viso pasaulio šalių televizijos.

Marketingo specialistai pripažįsta nieko panašaus iki tol nebuvo matę ir teigia, jos šis klipas – pati efektyviausia reklama saugaus eismo tematika. Juo labiau, kad paskutiniu metu buvo paplitusios kraupią realybę – kraują, mirusių kūnus, sudaužytus likimus-demonstruojančios reklamos. Ši reklama visiškai kitokia. Jai nereikia žodžių. Nereikia paaiškinimų. Nereikia vertimo. Ją gali suprasti kiekvienas.

 

 

 

 

www.technologijos.lt