Kęstutis Kemzūra: „Šį sezoną Renaldas Seibutis maloniai stebina“

Kęstutis Kemzūra buvo vienas svarbiausių žiūrovų per pirmąją LKL milžinų akistatą. Lietuvos krepšinio rinktinės treneris pro didinamąjį stiklą stebėjo „Žalgiryje” ir „Lietuvos ryte” rungtyniaujančius lietuvius.

K.Kemzūros nuomone, svarbiausiais „Žalgirio“ pergalės (82:72) veiksniais tapo ilgas atsarginių žaidėjų suolas ir patirtis.

 

„Džiugu, kad „Žalgirio“ lietuviai atsigauna. Nors sezono pradžioje situacija nebuvo lengva, jie nepalūžo ir dabar atgauna psichologinę pusiausvyrą“, – kalbėjo K.Kemzūra.

 

„Žalgirio“ gretose yra keturi žaidėjai, praėjusį rugsėjį kovoję Lietuvos rinktinės gretose Europos čempionate: Paulius Jankūnas, Mantas Kalnietis, Robertas Javtokas ir Tomas Delininkaitis.

 

Šešėlyje mače prieš R.Javtoką liko Jonas Valančiūnas. „Jonui dabar – nelengvas laikotarpis, – „Lietuvos rytui“ pažymėjo K.Kemzūra. – Jis sulaukia labai daug dėmesio, bet aikštėje ne viskas sekasi taip, kaip norėtųsi. Bet jam reikėtų nenuleisti rankų ir toliau sunkiai dirbti atidžiai pasirenkant prioritetus.“

 

„Šį sezoną Renaldas Seibutis maloniai stebina, – tęsė K.Kemzūra. – Renaldas sužaidė tikrai geras rungtynes šeštadienį, nors lūžio metu su Tyrese’u Rice’u neberado atsakymų „Žalgirio“ atakoms.“

 

Kartu su asistentu Robertu Kuncaičiu mačą stebėjusio K.Kemzūros dėmesį traukė ir daugiau buvusių rinktinės kandidatų – „Lietuvos ryto“ puolėjai Mindaugas Katelynas, Artūras Jomantas, žalgiriečiai Tadas Klimavičius, Mindaugas Kuzminskas.

 

NUORODA Į STRAIPSNĮ

 

{15min}