Kokios merginos geresnės – geros ar blogos?

Merginos būna geros ir blogos. Vertinimo kriterijus paprastas: jei mažai pažįstamas vyrukas užsimena apie lovą, gera tučtuojau kategoriškai pareiškia: „Ne!“ (taip pat gali skelti antausį), o bloga domisi: „Kada?“ Abu merginų tipai turi visą savo trūkumų ir privalumų rinkinėlį. Kokį? Pradėkime nuo blogų merginų, konkrečiau – nuo jų neginčijamų privalumų.

Pirmasis privalumas – su jomis nebus nuobodu. Jos gali be nuovargio šėlioti visą naktį ir pasiruošusios linksmintis visą kitą dieną. Jos daug juokiasi, noriai flirtuoja, su jomis kiekvienas jaučiasi profesionaliu suvedžiotoju.

Blogos merginos kupinos gyvenimo džiaugsmo ir energijos. Jos neužsiima savigrauža ir nepuola į depresiją, mat jų gyvenimas – nenutrūkstamas festivalis. Jos trokšta sekso.

Šios merginos – visiškai atviros natūros, dievinančios eksperimentus lovoje, ir darys viską, kas tik šaus joms į galvą, ir net daugiau negu panorėsi. O jų jaudinančios pasitenkinimo aimanos įtvirtins mintį, kad esi lytinis gigantas.

Blogos merginos – gražios ir seksualios. Jų gracinga eisena. Jos įprato būti dėmesio centre. Jos nešioja vėrinius ir apyrankes, jų palaidinukės maksimaliai atsagstytos, sijonėliai – trumpi, apatiniai drabužėliai seksualūs… jeigu dėvimi iš viso. Kai tokia mergina sėdi tau ant kelių, aplinkiniai vyriškiai baisiai pavydi, o moterys jaučiasi suintriguotos ir būtų visai neprošal užimti jos vietą.

Vis tik, nežiūrint į tokius, veik nenuginčijamus privalumus, kai kuo tokios merginos – išties nevykęs pasirinkimas. Pirmiausia, jomis negalima pasitikėti. Juk iš tikrųjų šios patelės – serijinės „flirtuotojos“ ir gyvena tam, kad suviliotų viską, kas juda. Kaipgi galima tokiomis pasitikėti? Dar daugiau – jos netgi savaip pavojingos! Jei tokia mergina vairuoja automobilį, lauk bėdos: prie vairo ji tokia pat pasiutusi ir nutrūktgalvė kaip ir pataluose. Tokios dažnai vartoja, linkusios į alkoholį, ir visada – sunkiai nusakomos.

Jei santykiai su tokia gražuolėle prieis iki kažko rimto, greitai išaiškės, kad blogos merginos – visiškai netinkamos būti gyvenimo palydovėmis. Jos baisiai egoistiškos, galvoja tik apie save ir kartu joms nusispjauti ant šalia esančio žmogaus. Jos ekstravagantiškos ir išlaidžios. Iš jų išeina niekam tikusios žmonos ir motinos, jų gyvenimas – tai ilga skyrybų virtinė.

Susidėjai su tokia – ruoškis tam, kad ji radikaliai ištuštins tavo piniginę. Tipiška bloga ledi nustato fantastišką kainą už savo glamones ir lovos malonumus. Ir jei tu nesutinki maitinti jos išskirtinai paukščių pienu, tai beveik užtikrintai išgirsi: „O ar tu užsidirbai mano glamones?“

Ir vienąsyk ji nuo tavęs nusiplaus – juk aplink visada atsiras geras tuzinas ją paimti ir perimti pasiruošusių vyrukų. Vadinasi, gyvenimui kartu geriau rinktis geras mergaites. Tarp jų taip pat pasitaiko įvairių egzempliorių, tačiau faktas lieka faktu: tik su jomis galima patirti trokštamą dvasinį komfortą. Jei susirgai – būsi slaugomas, tau išvažiavus – ilgesingai lauks skambučio, atsiras problemų – dėmesingai išklausys, o ne įsirėks, kaip tai padarytų bloga mergina.

Geros merginos pažintų vyrų skaičius neviršija morališkai leistinos normos arba lygus 0, todėl iš tavęs nebus reikalaujama būti iškart aukščiausios klasės meilužiu. Tokia mergina vargu ar ims tave apgaudinėti. Net jei ji ir labai patraukli, gali atsipalaiduoti: bet kuriam kitam jau po tavęs ja susidomėjusiam vaikinui ji pasakys „atšok“ lygiai taip pat, kaip kažkada tau, kai išgėręs pirmąsyk lindai jai prie suknelės iškirptės. Gerosios daugeliu atvejų – tikros monogamės.

Su blogomis greitai suartėji ir triukšmingai, su skandalais išsiskiri. Su geromis (pasikartosiu) taip pat visko būna, tačiau tik tokios gali tapti tikromis draugėmis, ir šilti santykiai su jomis tęsis netgi tada, jei jūs išsiskirsite į priešingas puses. Su geromis nebūna (arba beveik nebūna) finansinių problemų. Jos drovios ir ramios, o svarbiausia – ne reikalauja, o stengiasi suprasti ir nepraranda realybės suvokimo.

Tik geros gali tapti tikromis žmonomis ir motinomis. Jos mėgsta šeimos židinį, myli vaikus. Pačios jos, kaip įprasta, gimė gerose ir tvirtose šeimose, todėl laikosi teisingų stereotipų ir savo pačių sukurtose šeimose. Visgi, geros – tai nebūtinai idealios. Kai kuriais aspektais jos tiesiog nepakeliamos.

Geros linkusios nesijaudinti dėl savo išvaizdos. Šiek tiek kosmetikos, einant pasižmonėti, namie – senas, n kartų skalbtas chalatas, suktukai plaukuose ir vilnonės kojinės iki kelių. „Brangusis, ar kas nors ne taip..?“ Taigi kyla klausimas: koks merginų tipas geriau tinka save gerbiančiam vyrukui ir mažiau pavojingas, ruošiantis pradėti bendrą gyvenimą ir vaikus?

Atsakymas ateina pats savaime: tikrosios karalienės sugeba suderinti savyje abiejų tipų privalumus. Jos namisėdos ir mėgsta jaukumą, kaip gerosios. Taip pat svaido žiežirbas ir esti seksualios, kaip blogosios. Visa bėda – tai, kad tokie stebuklai gamtoje sutinkami labai retai, ir, jei tau pasisekė aptikti būtent tokį ekskliuzyvą, ji vis tiek gali turėti savų „kabliukų“. Labai individualių ir nepakartojamų…

 

{alfa2}