Pasitikrink, ar vyras tave myli?

„Kažin ar jis mane myli?“ – šį klausimą yra sau uždavusi turbūt ne viena moteris. Juk taip norisi tikėti, kad vyras, su kuriuo sieja artimi santykiai, dėl jos pametęs galvą. Tačiau vieną gražią dieną atsiveria akys ir ištinka baisus nusivylimas. Meilė – gana sudėtingas jausmas, nes ne visada pavyksta atskirti ją nuo paprasto prisirišimo ar seksualinio potraukio. Kai sutinka savo gyvenimo meilę, išsiskiria net ir tos poros, kurios iki tol buvo tvirtai įsitikinusios, kad myli vienas kitą. Toli gražu ne kiekvienam (ypač vyrams) pavyksta susigaudyti savo jausmuose.

Gana dažnai vyras būna nuoširdžiai įsitikinęs, jog myli savo moterį, nes jam gerai su ja lovoje, patinka bendrauti, jausti jos rūpestį, dėmesį ir švelnumą… Tačiau, jei vis dėlto jis nemyli moters, ji gali suprasti tai pagal kelis požymius.


1. Iš jo žvilgsnio

Net ir įsimylėjęs vyras myli akimis! Kitaip tariant, nenuleidžia nuo savo mylimos moters akių. Todėl, jei bendraudamas su moterimi jis žiūri pro šalį arba jo akyse atsispindi abejingas žvilgsnis, neapgaudinėkite savęs: jis nemyli!

2. Iš kalbėjimo manieros

Jei kalbant su moterimi jo balse jaučiamas susierzinimas, tai – ženklas, kad ta moteris – ne jo širdžiai. Nes kažin ar mylima moteris vien savo buvimu erzintų vyrą? Įsimylėjęs vyras greičiau ieškos kompromiso, nusileis moteriai, net jei ji būtų ir neteisi… O tas, kuris nemyli, įsitvėręs laikysis savo nuomonės.


3. Iš moters ir jo norų

Jei vyras ignoruoja moters norus, o į pirmą vietą kelia savus… Pavyzdžiui, verčia, kad ji leistų laiką jai nepatinkančių jo draugų kompanijoje arba net nepasitaręs su moterimi perka keliones į tas šalis, kurios jam labiau patinka. Žodžiu, jam nė motais jos nuomonė. Tai – rimtas signalas, kad jam apskritai nusispjauti į ją. Kai vyras myli, jis atsižvelgia ir į moters norus.

 

4. Iš dėmesio moteriai

Jis nepastebi moters prastos nuotaikos, nesistengia, kad ji jaustųsi patogiai ir jaukiai. Užtat jam diskomfortas kelia daugybę neigiamų emocijų. Mylintis vyras visada dėmesingas ir stengiasi, kad jo partnerei būtų malonu. O jei vyrą domina tik jo paties būsena, tai kažin ar čia atsiras vietos meilei.


5. Iš sudėtingos gyvenimo situacijos

Neduok, Dieve, moteriai atsitiko bėda ar nelaimė ir ji norėtų, kad mylimas vyras būtų šalia, o jis tuo metu nusprendė pasveikinti draugą su jo asmenine švente. Todėl vertėtų nepamiršti, kad ne tik tikras draugas, bet ir mylimas vyras nepaliks savo moters sunkią valandą. Vyras, pasirengęs dėl moters paaukoti savo interesus, – akivaizdus meilės įrodymas! Tačiau, jei vyras nesugeba ar nenori aukotis, vadinasi, jis nemoka ir mylėti.

 

6. Iš elgesio intymioje sferoje

Jei vyras verčia mylėtis tada, kai moteris to nenori arba mylėdamasis pirmiausia galvoja, kaip patenkinti savo seksualinius poreikius, tai – tipiško egoisto elgesys. Kai vyras myli, tai kaip jis benorėtų intymiai suartėti, nerems moters prie sienos. O mylėdamasis pirmiausiai stengsis patenkinti moterį.

7. Iš įsipareigojimų buityje

Jei vyras reikalauja, kad moteris jam kiekvieną dieną gamintų valgyti, skalbtų marškinius, kojines, tvarkytų kambarius, o pats įsmeigia akis į televizorių, pats laikas skambinti pavojaus varpais. Mylintis vyras visada supras moterį, jei ji ir nepadės jam po nosimi lėkštės sriubos. Be to, nelaikys jos nemokama tarnaite. Priešingai – padės jai tvarkytis namuose: išsiurbs kilimus, suplaus indus, nueis į parduotuvę.

 

8. Iš požiūrio į pinigus

Jei vyras skaičiuoja kiekvieną moters išleistą centą, akivaizdu, kad jis jos nemyli! Mylimai moteriai vyras negaili pinigų. Jei vyras neskaito pamokslų dėl išlaidavimo, pats dovanoja tegul ir nebrangias, bet iš širdies dovanas, tai – „tiesioginis įrodymas“, kad jis myli moterį.

 

Vis dėlto reikėtų nepamiršti, kad gana dažnai meilė neatsiranda iš karto, o tik santykiams įsibėgėjus. Tačiau tuo metu įsimylėjimas gali ir praeiti. Todėl šie požymiai ir padės moteriai suprasti, kad vyras greta jos tik dėl to, jog jam taip patogu. Kitaip tariant, vyras išnaudoja moters meilę. Nors ir teigiama, kad santuoka iš išskaičiavimo tvirtesnė ir stabilesnė nei iš meilės, būtent meile galima įveikti bet kokias kliūtis. Tik reikia to labai panorėti!

 

{alfa2}