Šešios didžiausios moterų baimės

baimė

Visi mes kažko bijome, tačiau, mokslininkų nuomone, moterys bijo dažniau negu vyrai. Be to, lieknos, gražios ir patrauklios moterys bijo dažniau negu pilnos ir neišvaizdžios dailiosios lyties atstovės. Portalas Woman.ru sudarė moteriškų baimių, kurios būdingos dažnai moteriai, sąrašą. Jeigu jūs šitą sąrašą galite papildyti, tai maloniai kviečiame pasisakyti komentaruose. O dabar pateikiame sudarytą baimių šešetuką.

Neplanuotas nėštumas

 

Britų mokslininkai sudarė 100 moteriškų baimių reitingą. Keista tai ar ne, tačiau pirmą vietą užima ne vorų ar gyvačių baimė, o baimė neplanuotai pastoti. Kovoti su šia baime galima tik vienu būdu – tinkamos kontracepcijos pasirinkimu. Pasirinkusi sau labiausiai tinkamą kontracepcijos metodą, moteris gali išvengti nepageidaujamo nėštumo, kuris visada yra stresas, paliečiantis tiek moterį, tiek vyrą.

 

Baimė susirgti

 

Ligos bijo visos moterys be išimties. Labiausiai bijoma susirgti onkologinėmis ligomis. Tik visapusiškas sveikatos profilaktinis patikrinimas gali padėti susidoroti su šia baime. Pasitikrinus sveikatą, kurį laiką moteris ramiau atsikvepia ir ši baimė laikinai praeina.

 

Baimė prarasti vyrą

Ši baimė kamuoja moteris šimtmečius. Visą gyvenimą moteris nuolat nerimauja dėl vyro: iš pradžių galvoja, ar susiras tą vienintelį, o po to – ar jis jos nepaliks. Kautis su šia baime nėra labai sudėtinga. Svarbiausia, ką turite padaryti, tai pirmiausia pakankamai pamilti save, o po to jau ir vyrą. Tapkite savarankiška ir nepriklausoma, nes kuo mažiau žmogus „sukasi aplink savo ašį“, tuo labiau jis yra priklausomas nuo kitų. Kartais moteris nesąmoningai stengiasi būti bejėgė, nes šitaip bando pririšti partnerį prie savęs, tikindama, kad jų nevalia palikti.

 

Grožio ir patrauklumo praradimo baimė

Ši baimė susijusi su senėjimo ir vyro praradimo baimėmis. Dažnai moteriai jos gimtadieniai neteikia labai didelio džiaugsmo, nes „dar vieneriais metais pasenėjo“. Siekdamos kuo ilgiau išlaikyti grožį, moterys ryžtasi pačioms įvairiausioms procedūroms. Vis daugiau moterų renkasi plastines operacijas, perka brangius, su laiku padėsiančius kovoti kremus, lankosi grožio salonuose, kad tik pristabdytų senėjimą ir ilgiau išliktų jaunesnės. Pamačius pirmuosius senėjimo požymius kai kurios moterys pradeda aktyviai veikti – sportuoti, laikytis dietos. Ir tai tikrai padeda… Reikia tik laiku suimti save į rankas.

 

Baimė sustorėti

Šito bijo beveik kiekviena… Ne veltui moteriški žurnalai knibždėte knibžda straipsnių apie dietas, sveiką mitybą, sportą ir kitus svorio metimo būdus. Moterims jų svoris buvo ir bus aktualus visada. O su šia baime kovoti paprasta, tik reikia stiprios valios. Subalansuota dieta gali padaryti stebuklus.

 

Baimė dėl vaikų

Pirmiausia moterys bijo gimdyti. Po to atsiranda mažylio priežiūros baimė. Vėliau pradedama nerimauti, koks jis išaugs, kokį išsilavinimą gaus, ar nepapuls į blogą kompaniją ir tt. Dėl savo vaikų jaudinasi kiekviena mama, nepaisant to, kiek vaikui metų. Kovoti su šia baime galima pasitelkiant logiką – juk jūs pati kažkada buvote vaikas ir sėkmingai suaugote.

 

{balsas2}