MAXIMA stipendijomis gerai besimokančius vaikus skatins ir sunkmečiu

MAXIMA nusprendė gerai besimokantiems darbuotojų vaikams ir toliau sunkmečiu mokėti stipendijas, nes gerai besimokančių vaikų vis daugėja. Gaunama stipendija krizės metu daugeliui vaikų yra svarus paskatinimas pasitempti moksluose. Už pirmojo 2009-2010 metų trimestro ar semestro mokslo rezultatus stipendijas gaus 130 gerai besimokančių bendrovės darbuotojų vaikų. Tai beveik penktadaliu moksleivių daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

„Pastebėjome, kad sunkmečiu vaikai labiau motyvuoti gerai mokytis, siekti žinių, o gaunama stipendija jiems yra ne tik materialinė nauda, bet ir stimulas gerai mokytis visus metus. Tai džiugina ir skatina išlaikyti bei stiprinti vaikus skatinančią mokytis programą”, – sako MAXIMA LT, UAB generalinis direktorius Gintaras Jasinskas. Pasak jo, prie antrus metus bendrovės vystomos mokinių pažangumo programos MAXIMALISTAS prisijungia vis daugiau gerai besimokančių darbuotojų vaikų. Daugėja ir tokių, kurie MAXIMA mokamas stipendijas gauna nuolat.

 

Už pirmojo 2009-2010 mokslo metų trimestro ar semestro mokslo rezultatus mėnesinę MAXIMALISTO stipendiją gaus 130 bendrovės darbuotojų vaikų.
Nuo MAXIMALISTO programos pradžios, labiausiai išaugo stipendiją gaunančių dvyliktokų skaičius. Už pirmojo 2009-2010 metų trimestro ar semestro mokslo rezultatus MAXIMALISTO stipendiją gaus net 13 dvyliktokų, kai tuo pačiu laikotarpiu 2008 – 2009 mokslo metais jų buvo vos 5. Pirmą kartą stipendijas gaunančiųjų tarpe daugiausia – penktokų.

 

Pasak MAXIMA LT, UAB generalinio direktoriaus G. Jasinsko, sunkmečiu kas mėnesį gerai besimokantiems darbuotojų vaikams mokama 50 Lt vertės stipendija įgauna didesnę vertę, o moksleiviai savo uždirbtus pinigus leidžia atsakingiau. „Pastebėjome, kad gautos stipendijos moksleiviai nebeskuba išleisti, taupo. Už gautus pinigus dažniau perka ne saldumynus, bet kanceliarijos priemones, knygas”, – sako G. Jasinskas.

 

Nuo MAXIMALISTO programos pradžios MAXIMA darbuotojų vaikų stipendijoms jau skyrė daugiau nei 93 000 litų. Programos dalyviai skatinami ir papildomai – praėjusią vasarą bendrovės darbuotojų vaikai, kurių žinios visus praėjusius mokslo metus buvo įvertintos tik aukščiausiais balais, ilsėjosi tarptautinėje stovykloje Čekijoje.

 

MAXIMA LT, UAB – vienintelė bendrovė Lietuvoje, jau antrus metus įgyvendinantį darbuotojų vaikų mokymosi motyvavimo programą. MAXIMALISTO programa sukurta, atsižvelgus į Švietimo ir mokslo ministerijos rekomendacijas bei pasiūlymus, pačių vaikų išsakytą norą bei jų tėvų prašymus remti ir skatinti gerą vaikų mokymąsi. Kas mėnesį vaikams mokamos stipendijos – tai pagalba bendrovės darbuotojams, ieškantiems būdų skatinti savo vaikus mokytis ir tobulėti. Taip pat tai ir papildomos lėšos vaikų mokymuisi ar laisvalaikiui.

 

{parasas}