Už elektrą senuoju tarifu bus galima sumokėti iki mėnesio pabaigos

 Vakar, sausio 20 d., akcinės bendrovės „VST“ vadovai priėmė sprendimą pratęsti gyventojams taikomą atsiskaitymo už gruodžio mėnesį suvartotą elektros energiją terminą iki sausio pabaigos. Atsižvelgiant į tai, kad nemažai gyventojų dėl vėluojančių atlyginimų ar kitų svarbių priežasčių iki sausio 20 d. negalėjo sumokėti už gruodžio mėnesį suvartotą elektrą pagal tuo metu galiojusius tarifus, elektrą tiekianti bendrovė nusprendė pratęsti atsiskaitymo terminą iki sausio 31 dienos.

Už gruodžio mėnesį visi gyventojai galės atsiskaityti pagal 2009 m. galiojusius tarifus. Šį sprendimą bendrovė priėmė atsižvelgdama į gyventojų interesus ekonominio sunkmečio laikotarpiu.

 

Visi gyventojai už praėjusių metų gruodžio mėnesį suvartotą elektros energiją galės sumokėti pagal 2009 metais galiojusius tarifus iki šių metų sausio 31 dienos.  Atsiskaitant už gruodžio mėnesį būtina nurodyti elektros skaitiklių rodmenis, kuriuos gyventojai turėjo užfiksuoti gruodžio 31 dieną. Pagal naujus šių metų tarifus atsiskaityti reikės nuo vasario už elektros energiją, suvartotą nuo 2010 metų sausio 1 dienos.

 

Daugiau informacijos apie naujus elektros tarifus ir atsiskaitymą vartotojai gali sužinoti  bendrovės tinklapyje www.vst.lt

Akcinės bendrovės „VST“ klientai už suvartotą elektros energiją gali atsiskaityti bankų ir pašto skyriuose, per bankų internetines svetaines, loterijos „Perlas“ terminaluose, kredito unijose, spaudos kioskuose, Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno miesto „VST“ skyriuose.