Penktadienį įžiebta pagrindinė miesto eglė (Foto)

 Penktadienio vakarą prie Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios, susirinkus gausybei mažeikiškių ir miesto svečių, buvo įžiebta pagrindinė miesto eglė. Didžiulė žmonių minia eglės įžiebimo laukė su nekantrumu. Nors lauke spaudė nedidelis šaltukas, tačiau tai neatbaidė mažeikiškių būriais traukti link Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios.

 

Ko gero tai, viena iš nedaugelio miesto švenčių sutraukianti tokį būrį mažeikiškių, kuriems prieš įžiebiant įspūdingą šiemetinę eglę, dainavo jaunieji atlikėjai. Vos jiems sudainavus pasirodė miesto meras Vilhelmas Džiugelis su simboliniu miesto raktu, kurį perdavė  Kalėdų Seneliui.

 

Jau tapo tradicija, kad visą šventinį laikotarpį miesto valdymą perima Kalėdų Senelis. Prieš perduodamas raktą naujam šeimininkui, meras visiems susirinkusiems palinkėjo ramybės, susikaupimo ir gerų artėjančių linksmiausių metų švenčių.

 

Vos paskelbus pagrindinės miesto eglės įžiebimo pradžią, dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai, kuriuos, kaip ir pačią eglę, dovanojo AB „ORLEN Lietuva”.

 

Po neužmirštamo fejerverko šou į visus susirinkusius kreipėsi dainininkas Mantas, sveikindamas Mažeikius ir miesto svečius su nenumaldomai artėjančiomis šventėmis. Nepaisydamas žvarbaus oro Mantas entuziastingai linksmino visus susirinkusius su naująja savo programa „Čiuožki”, su kuria prieš mėnesį koncertavo Kultūros centre.

{morfeo 64} Sigito Strazdausko nuotraukos.

www.infomazeikiai.lt