Meras dalyvavo P. Normanto knygos pristatyme, Vilniuje

 

 

Vakar, Mažeikių rajono savivaldybės meras Vilhelmas Džiugelis dalyvavo Vilniaus rotušėje vykusiame Pauliaus Normanto Lai Vėjaus fotografijų knygos „Auksinis Budos vėjas“ pristatyme. Mažeikių rajono savivaldybė yra šios knygos rėmėja.

 

Iš Mažeikių rajono kilusio keliautojo, fotografo vienuoliktosios knygos pristatyme taip pat dalyvavo Vengrijos  ambasadorius J. E. Peter Noszko-Horvath, medijų analitikas Skirmantas Valiulis, profesorius Audrius Beinorius, menotyrininkas Saulius Pilinkus.

 

Jau dvidešimt metų P. Normantas Lai Vėjus kasmet leidžiasi į ekspedicijas po Pietryčių Aziją, vaikšto tiek žinomais, tiek nepramintais jos takais, kopia į kalnų viršūnes, bendrauja su vietiniais žmonėmis. Tai, ką pamato klajodamas – užfiksuoja, o vėliau šiomis stebuklingomis akimirkomis dalinasi su visais, kam įdomi Rytų kultūra.

 

Vienuoliktoje savo dukrelėje (taip autorius vadina savo knygas) P. Normantas Lai Vėjus užfiksavo keturių pietryčių Azijos šalių – Kambodžos, Tailando, Laosos ir Birmos – seniausias ir garsiausias šventyklas.