Liemenė – stilingų moterų įvaizdžio dalis

Alfa.lt

 Liemenė – lengvai pritaikomas ir labai madingas aprangos akcentas. Ji visuomet liudijo skonio ir stiliaus individualumą. Šį sezoną liemenė atsidūrė ne tik stipriosios lyties atstovų spintose. Ji tapo neatsiejama daugelio stilingų moterų įvaizdžio dalimi.

 

Pasak dizainerių Ralph Lauren, Hermes, Victor & Rolf, Zac Posen, Philip Lim, Rag & Bone bei Abaete, šiemet madingos pačios įvairiausios liemenės: trumpos arba pailgintos, džinsinės, odinės ar kailinės, sujuosiamos diržu arba be jo, vienspalvės arba dryžuotos bei languotos. Ypatingai madingai atrodysite su vyriško stiliaus kostiumine liemene.

 

Liemenė pagyvins pabodusį ansamblį, ji kuo puikiausiai tiks ir einant į darbą, ir ruošiantis į prabangų vakarėlį. Garsiausi mados kūrėjai ragina nebijoti eksperimentuoti ir ją derinti prie lengvų suknelių, tiesių kelnių, vyriško tipo marškinių arba tunikos ir tamprių. Na, o visus šiuos derinius užbaigs stilingi aukštakulniai.

 

Norite išsiskirti? Tuomet papuoškite liemenę segėmis ar apsiūkite jų atlapus šiais metais itin madingais blizgučiais ar žvyneliais.