5 vyrų savybės, su kuriomis moterys nesitaiksto

Tobulų žmonių nėra, todėl reikia susitaikyti su partnerio keistenybėmis. Tačiau yra savybių, kurios moteris varo iš proto, o užmerkti akių ir toleruoti partnerio ydas tampa nebeįmanoma.

1. Apsileidimas

Tinginys ir apsileidęs vyras – tikrai ne svajonių jaunikis. Vargu, ar atsirastų moteris, kuriai patiktų vyro juodos panagės ar purvini batai. Tačiau išvaizdos trūkumus galima atleisti, bet netvarka namuose – peilis pedantėms moterims.

2. Pasyvumas

Moterys negali pakęsti tylos, tad vyrai turėtų išmokti tokias sąvokas „aš esu įsitempęs“, „man liūdna“, „aš esu įskaudintas“.  „Labiausiai jas erzina vyrų pasyvumas santykių plotmėje. Vyrai turėtų išklausyti moterį ir jeigu nenori kalbėti, į moters išsakytus žodžius turėtų reaguoti bent jau kūno kalba“, – sako  Palaiminto Jurgio Matulaičio šeimos pagalbos centro šeimų konsultantė Nijolė Kukuraitienė. Atostogos atskirai – kančia moterims.

 

3. Egoizmas

Moteris slegia vyrų interesų iškėlimas aukščiau šeimos: jie dažnai vengia vaikų ugdymo. „Berniukai, kurie augo nekalbėdami su tėvu užauga trapūs ir gležni. Jiems būtina vyriška mokykla“, – N. Kukuraitienė vyrams siūlo pasiimti atžalas į iškylas, žvejybą ar kartu su juo sportuoti bei meistrauti.

Vyro egoizmo viršūnė – lova. Dažniausia vyrai stengiasi patenkinti savo seksualinius poreikius, o moteris užmiršta. Vyrai neturėtų pamiršti, jog moterį reikia ruošti vakarui: dieną bent kelis kartus paskambinti, retkarčiais pagaminti pietus ar padovanoti gėlių.

 

4. Nenoras tobulėti

„Aš uždirbu pinigus. Ko dar skundžiatės?“ Moterys nelinkę taikstytis su vyrų nenoru augti kaip asmenybei.  Vyrai, nedrybsokite prie televizoriaus su alaus bokalu rankoje ir stenkitės domėtis aplinkiniu pasauliu. „Vyrai linkę pasirinkti patogiausią kelią ir užsiciklina komforto zonoje, kol galų gale interesų sritis susitraukia ir vyras tampa vienišas, o žingeidumas uždūsta“, – N.Kukuraitienė siūlo vyrams užmiršti minkštasuolį ir televizoriaus pultelį.

 

5. Alkoholio mėgėjas

Nuolatinis alaus bokalo kilnojimas – blogas įprotis ne tik kenkiantis sveikatai, bet ir griaunantis tarpusavio santykius. Iškeiskite alaus bokalą į moterį – ir santykiai pagerės.

 

{diena2}