2010 m. Birželio 24 d. Ketvirtadienis

175 metų diena, 25 metų savaitė.  ryto rasa

Saulė teka 04:42, leidžiasi 22:00. Dienos ilgumas 17:18. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo +15°C iki +17°C, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės 4-6 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +12°C iki +14°C, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas šiaurės 1-3 m/s.

Dienos mintis – Tobulumas niekada nėra atsitiktinumas. (ANONIMAS)

Sveikiname – Jonus, Eivilitus, Eivilites, Eiviltus, Janinas.

Šiandien – Joninės (Rasos).

Dienos horoskopas:

Avinas – galite pasijusti nesaugus, neįvertintas. Tam įtakos turės prieštaringa dalykinė situacija arba meilės santykių peripetijos. Geriausiai jausitės namuose, tarp artimiausių žmonių. Namų ruoša, darbas sode, darže padės atsipalaiduoti.

Jautis – panašu, kad šiandien jūs kitomis akimis pažvelgsite į asmeninius santykius ir pakeisite savo taktiką. Panašu, kad kažkam turite moralinių ar finansinių skolų. Mažų mažiausiai tai liečia jūsų vaikus, gyvenimo partnerį.

Dvyniai – būkite dalykiškas, santūrus, tuomet pavyks išsiaiškinti klausimus, kurie kelia nerimo, abejonių. Jeigu jus vargina nekokia savijauta, išvaizdos trūkumai, tai sveika mityba, sportas jums būtų geriausi natūralūs vaistai.

Vėžys – laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus, laikykitės įstatymų. Pravartu ieškoti tinkamesnio užsiėmimo, ypač jei dabartiniame darbe jaučiate didelį diskomfortą. Antraip kiti žmonės gali mėginti nulemti jūsų ateitį.

Liūtas – galimos nenumatytos permainos draugystėje ir finansinėje sferoje. Net jeigu viskas klostysis gerai, prisigalvosite tariamų pavojų, skriaudų. Nesigailėkite padėjęs draugui. Jei nesugebėsite duoti, nebūsite vertas ir gauti.

Mergelė – pajusite didesnį kūrybinį polėkį, nuotykių troškulį. Trauks kelionės, meilės romantika. Slaptos romantiškos avantiūros laimės neatneš, suteiks tik vienkartinį įspūdį. Kažin ar dėl to nesigailėsite.

Svarstyklės – būsite linkęs rizikuoti, provokuoti. Nebūtinai ta rizika pasiteisins. Gali neatlaikyti technika, susikomplikuoti meilės santykiai, ūmiai ištuštėti piniginė. Labai sau pakenksite, jei vėluosite ar pasirodysite nepasirengęs rimtai veiklai, sutarčiai.

Skorpionas – iš draugų ir pažįstamų galite sulaukti avantiūristiškų pasiūlymų. Panašu, kad jūsų piniginės turinys garuote išgaruos. Dėl materialinių nesklandumų ar savanaudiškumo galite prarasti mylimą žmogų, netekti vaikų pasitikėjimo.

Šaulys – šiandien leiskite sau pabūti pasyviu stebėtoju. Santykiai kolektyve, šeimoje, partnerystėje pagerės, jei nemėginsite primesti savo nuomonės, kaprizų, jei mokėsite įsijausti į kitų padėtį. Slaptas jūsų planas kol kas neturės norimos eigos.

Ožiaragis – šiandien lengva sugadinti rimtus santykius dėl trumpalaikės naudos ar aistros. Nepasikliaukite vien savo skoniu bei nuožiūra, jei planuojate kažką svarbesnio pirkti – artimųjų nuomonė gali būti priešinga jūsiškei. Siekite kompromiso.

Vandenis – būsite lengvabūdiškas, linkęs išlaidauti. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio slapta ilgėjosi jūsų širdis. Nederėtų skubėti nutraukti senų stabilių santykių dėl staiga įsiplieskusio susižavėjimo. Domėkite, kuo užsiima jūsų vaikai.

Žuvys – galite gauti žinią, kad iš toli ketina atvykti asmuo, su kuriuo internetu, laiškais mezgėsi romantiška intriga, arba kad į svečius atvyksta giminaitis. Replikos, kurių išgirsite apie savo išvaizdą, figūrą, nelabai nudžiugins.

 

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}