Antakių priežiūra

 Nori, kad tavo žvilgsnis būtų gundantis ir kerintis? Tam nepakanka tik gražių akių, būtina, kad antakiai taip pat būtų nepriekaištingi. Todėl jeigu tavo antakiai neaiškios ar tiesiog negražios formos, pirmasis tavo žingsnis yra suteikti jiems taisyklingą formą. Tuomet ir akys atrodys išraiškingesnės. Lengviausia, žinoma, yra tiesiog nueiti į grožio saloną, kur atliekama ši trumpa ir nebrangi paslauga. Jos kaina dažniausai svyruoja nuo 8 iki 15 litų. Tačiau jeigu visgi pasiryžote atlikti šią procedūra namuose, mes jums padėsime.

 

Antakių ilgio nustatymas

Visų pirma reikia nustatyti, kur turi prasidėti ir baigtis jūsų antakiai. Paimkite ilgą teptuką ar tiesiog pieštuką ir laikydamos jį vertikaliai pridėkite prie nosies sparnelio ir vidinio akies kampučio. Pasižymėkite tašką, kur pieštukas kerta antakių liniją. Šioje vietoje turėtų prasidėti jūsų antakis.

 

Po to pridėkite pieštuką ar teptuką prie nosies sparnelio įstižai, kad jis liestųsi su išoriniu akies kampučiu. Ten, kuri jis kirs antakių liniją pažymėkite pieštuku. Šioje vietoje jūsų antakis turėtų baigtis, taigi plaukelius už taško išpeškite. Jeigu jūsų antakis yra trumpesnis, tuomet darydamos makiažą pripieškite jį pieštuku ar antakių spalvos šešėliais.

 

Antakių pešiojimas

Nustačiusios antakių ilgį galite pradėti juos pešioti. Jei norite, kad mažiau skaudėtų, odą virš antakio patempkite į viršų, o plaukelius peškite jų augimo kryptimi. Nepamirškite, jog plaukelius pešioti galima tik iš apačios. Neišsigąskite, jei po pešiojimo šiek tiek paraus jūsų oda ties antakiu. Jeigu ją pradės perštėti, uždėkite ledo gabalėlį arba šaltame vandenyje suvilgytą vatos tamponėlį.

 

Antakių priežiūra

Antakius, kaip ir plaukus, reikia šukuoti, kad jie gražiai ir tvarkingai gulėtų. Todėl patartina įsigyti specialias mažytes šukeles antakiams ir nešiotis rankinėje, kad bet kada nuėjusi į tualetą galėtumėte patvarkyti antakius. Jeigu jūsų antakiai labai tankūs, tuomet galima šukeles patepti nestiprios fiksacijos žele, kad jie tvarkingai sugultų.

 

Antakių ryškinimas

Jeigu jūsų antakiai labai neryškūs, galite juos paryškinti specialiai antakiams skirtu pieštuku arba rudos spalvos blakstienų tušu. Tačiau neryškinkite per daug, nes atrodysite juokingai ir nenatūraliai.

 

Taigi nepamirškite, brangiosios, jog vienas iš tobulo makiažo žingsnių yra ir antakių tvarkymas.

 

www.ledi.lt informacija.

 

www.infomazeikiai.lt