Gražiausia 2009-ųjų pramogų pasaulio pora: Bružas ir Šorena

Alfa.lt

 Kalendoriniams metams einant į pabaigą, naujienų portalas Alfa.lt paskelbė gražiausios naujos pramogų pasaulio poros rinkimus. Juose varžėsi septynios poros. Daugiausiai skaitytojų balsų, 8747, surinko LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ susikūrusi Šorenos ir Audriaus Bružo pora.

Antroje vietoje liko vasarą vestuves atšokę Goda ir Rolandas Alijevai. Ši pora surinko 5982 skaitytojų balsus.

Trečia liko Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio pora. Šie „balandėliai“ gavo 2164 Alfa.lt skaitytojų balsus.

 

Nijolė Pareigytė ir krepšininkas Artūras Jomantas gražiausios poros rinkimuose liko ketvirti. Alfa.lt skaitytojai jiems skyrė 1520 balsų.

Alano Chošnau vadybininkė Aidos Žiliūtės ir reklamos veido Danieliaus Polskio pora-ne pora gavo tik 1000 skaitytojų balsų.

„Olialia pupytė“ Skaistė Steikūnaitė ir Ramūnas Vyšniauskas gavo 843 skaitytojų simpatijas.

 

Mažiausiai skaitytojų simpatijų pelnė Ramūno Rudoko ir Kamilės pora. Jų pora patiko tik 722 skaitytojams.

Audrius Bružas, sužinojęs, kad jį dainininkę Šoreną skaitytojai išrinko gražiausia metų pora, sakė: „Jei žmonės nusprendė, kad vienas šalia kito atrodome gražiausiai, tai džiugu.“
Kalbėdamas apie 2009-uosius metus žinomas aktorius sakė: „Man praėję matai buvo labai geri: kūrybiški, darbingi. Subūrėme „Kito kampo“ aktorių trupę ir su A. Žebrausko įkūrėme teatrą. Praėję buvo labai įdomūs.“

 

Bružas užsiminė, jog praėję metai buvo labai svarbūs ir todėl, kad atšventė trisdešimtąjį gimtadienį: „Tai toks aktualus skaičius“ – linksmai sakė aktorius ir dar užsiminė, jog vienas malonus užsiėmimas jo laukia pačioje 2010-ųjų metų pradžioje, mat dar šią žiemą A. Bružas ketina su draugais vykti slidinėti į kalnus.