Šešiolikametės ūgis – beveik du metrai

Alfa.lt

 Aukščiausia Britanijos paauglė Emma Cahill, kurios ūgis siekia 195,38 cm nepaprastai didžiuojasi savo ūgiu, rašo dailymail.co.uk. Šiuo metu 16 metų mergina tikisi, kad jai pavyks paaugti dar kelis centimetrus.

“Aš didžiuojuosi būdama aukščiausia mokykloje. Tai man leidžia jaustis išskirtinei, – sako ji ir priduria, – norėčiau paaugti dar kelis centimetrus ir pavyti savo tėtį.”

Jos 45-erių metų tėvo Andrew ūgis siekia 197,88 cm, motinos 179,9 cm. Šiuo metu Emma yra aukštesnė už savo mokytojus, o nuo jos neatsilieka ir jos dvylikos metų sesuo.

 

Aukštaūgių mergaičių motina sako: „Mes juokaujame, kad mums reiks pirkti didesnį namą, kad galėtume visi sutilpti“.

Emmos kojos dydis taip pat įspūdingas, merginai reikia gamintis specialius 50 dydžio batus. „Net ir didžiausio dydžio džinsai drabužių parduotuvėse man yra per trumpi, todėl turiu siųstis brangius drabužius iš Amerikos“, pasakoja mergina ir prisipažįsta, kad daug labiau ją jaudina tai, kad jos ūgis gąsdina potencialius vaikinus.

 

„Aš neturiu vaikino. Manau, kad juos gąsdina mano ūgis. Tačiau aš net ir būdama aukštesnė vis tiek avėsiu aukštakulnius eidama į pasimatymą.“

Emmos tėtis sako, kad dukra gimusi normalaus ūgio ir ypatingai išaugusi per pastaruosius metus.

„Mano tėvai buvo labai aukšti, matyt, tai jų genai“, sako jis. Nors Emmos mama siūlo dukrai išbandyti modelio karjerą, Emma sako norinti mokytis ir tapti gydytoja.