"Mažeikiai" privertė pasiduoti "Lietavą"

Futbolas.lt

Lietuvos futbolo federacijos I lygoje sekmadienį sužaistos dvejos rungtynės nepakeitė komandų išsidėstymo turnyro lentelėje – pergales iškovojo 3-4 vietas užimantys Kėdainių „Nevėžis” ir „Mažeikiai”. Abi komandos prieš šį turą turėjo vienodai taškų ir po sekmadienio mačų padėtis nepasikeitė.

„Mažeikiai” savo aikštėje nelengvai, tačiau vis tik privertė pasiduoti autsaiderę Jonavos „Lietavą”.  Pirmajame kėlinyje mažeikiškius į priekį išvedė Nerijus Labžentis.

Paskutinę mačo minutę persvarą padvigubino Antanas Bulošas. Pastarasis rezultatyviausių žaidėjų sąraše su 9 įvarčiais pakilo į antrąją vietą.

26 turo sekmadienio rungtynių statistika

Mažeikių miesto stadionas, 750 žiūrovų
Teisėjas – Aidas Mazalas (Klaipėda)
„Mažeikiai” 2 – 0 Jonavos „Lietava”
26′ [1 – 0] Nerijus Labžentis
90′ [2 – 0] Antanas Bulošas

Įspėjimai: 50′ A.Oriol („Mažeikiai”); 25′ D.Kontautas, 75′ D.Suslavičius, 77′ D.Šichranov („Lietava”)