Lietuviai bandys garbingai baigti pasirodymą Europos čempionate

Valstietis.lt

 

Šiandien Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė žais paskutiniąsias Lenkijoje vykstančio Europos čempionato F grupės rungtynes su Serbija, kurios mūsų komandai, deja, jau nieko nelems. Tačiau lietuviai žada pakovoti dėl pergalės ir garbingai baigti itin nesėkmingai susiklosčiusias pirmenybes.

Puolėjas Linas Kleiza ir kiti mūsų šalies rinktinės nariai pažadėjo „trinktelėti durimis” ir sugadinti nuotaiką serbams. Pastarieji lietuvių prisibojo, nes mūsiškiams jau nėra ko prarasti, todėl jie gali rungtyniauti atsipalaidavę ir pagaliau pademonstruoti tą žaidimą, kurio iš jų tikėjosi ir specialistai, ir gerbėjai.

 

Priminsime, kad šiame čempionate Lietuvos ekipa sugebėjo įveikti tik Bulgarijos rinktinę. Lietuviams mače su Serbija negalės padėti traumas patyrę Mantas Kalnietis ir Simas Jasaitis.

 

Prieš Europos pirmenybes vykusiose draugiškose rungtynėse serbai įveikė lietuvius 78:70.

Kelialapį į ketvirtfinalį jau užsitikrinę Serbijos krepšininkai stengsis pakovoti dėl aukštesnės vietos grupėje, todėl jiems rungtynės su lietuviais yra labai svarbios. Mačą tiesiogiai 16.45 val. transliuos televizija TV3.

 

Iš karto po rungtynių su Serbija Lietuvos krepšinio rinktinė vyks į oro uostą ir lėktuvu į Lietuvą grįš truputį po vidurnakčio. Planuojamas lėktuvo nusileidimo Vilniaus oro uoste laikas – 00.15 val.