Plaukuočiausias žmogus negavo beždžionės vaidmens

Balsas.lt

 

Labiausiai plaukuotu žmogumi pasaulyje pripažintas kinas Yu Zhenghuan nusprendė atsikratyti savo „šukuosenos“. Kad jam reikalinga tokia operacija 32 metų vyras nusprendė po to, kai nepraėjo atrankos beždžionės vaidmeniui, skelbia „Ananova“. Yu Zhenghuanas neseniai dalyvavo atrankoje, kurią organizavo kino kompanija, ketinusi ekranizuoti vieną garsiausių literatūros kūrinių kinų kalba – „Kelionė į Vakarus“.

 

Plaukuočiausias pasaulio žmogus tikėjosi šiame filme suvaidinti pagrindinį vaidmenį – beždžionių karalių Sun Ukuną. Tačiau jo aktoriniai sugebėjimai nesužavėjo komisijos.

 

„Padariau viską, kas įmanoma, kad būčiau kuo panašesnis į beždžionę. Maniau, kad būsiu tinkamiausias kandidatas į šį vaidmenį – juk aš atrodau kaip beždžionė, daugelis mane netgi taip vadina. Tačiau ekspertai nusprendė, kad aš nepakankamai gerai atrodau“, – skundėsi kinas.

 

Negavęs vaidmens filme vyras nusprendė atsikratyti nereikalingų plaukų, dengiančių 96 proc. jo kūno paviršiaus.Yu Zhenghuanas mano, kad jam pakeitus išorę filmo „Kelionė į Vakarus“ režisierius pasigailės atsisakęs jo kandidatūros.

 

Plastinės chirurgijos klinikos, kurioje kinui turėtų būti pašalinti plaukai nuo kūno ir veido, teigia, kad optimaliam rezultatui pasiekti reikės keleto procedūrų. Kinui bus padaryta ne tik plaukų pašalinimo operacija, bet ir akių didinimo bei nosies mažinimo plastinės operacijos.

 

„Aš esu aktorinio meno gerbėjas, man patinka įvairūs vaidmenys. Daugelis mano, kad mano sėkmę lėmė neįprastas plaukuotumas, tačiau iš tiesų viskas ne taip“, – pabrėžė Yu Zhenghuanas.

 

Plaukuočiausias pasaulio žmogus įvairiuose šou pradėjo dalyvauti dar būdamas vaikas. Būdamas septynerių jis suvaidino filme apie mažos beždžionėlės nuotykius, o vėliau ne kartą ekrane buvo rodomos jo atliekamos scenos ir dainos.

 

Komentuodamas sprendimą atsikratyti plaukų Yu Zhenghuanas pažymėjo, kad ir be jų jis gali daug pasiekti. „Noriu įrodyti žmonėms, kad aš ir taip esu talentingas“, – sako vyras.