Vyrams svarbiau skanus maistas nei seksas

Alfa.lt

 

Neseniai australų atliktas tyrimas į šipulius sudaužė moterų nuostatą, kad tikras vyras visada teikia pirmenybę seksui, o ne skaniems pietums, rašoma portale news.com.au.

Seksas liko toli už borto

Per eksperimentą, kurį atliko valgomųjų ledų gamintojas „Magnum“, buvo užduotas paprastas klausimas: kas jums teikia didžiausią malonumą gyvenime?
Tyrinėtojų nuostabai paaiškėjo, kad pirmoje vietoje – skaniai pavalgyti. O seksualinio pobūdžio malonumai liko toli už borto, nes nepateko net į pirmąjį trejetuką. Antroje vietoje atsidūrė asmeniniai pasiekimai, o trečioje – poilsis.

 

Stulbinami rezultatai buvo gauti naudojant taip vadinamą malonumo koeficiento testą, kai buvo naudojama speciali skalė, nustatanti dažnumą ir intensyvumą, kurio metu eksperimento dalyvis reaguodavo į atitinkamus dirgiklius.

Remiantis ta skale, paaiškėjo, kad vyrai daugiausia malonumo gyvenime gauna iš valgymo.

 

Valgo vien dėl to, kad galėtų mylėtis

Tačiau psichologai, remdamiesi Froido teorija, įsitikinę, jog panašūs rezultatai gali reikšti nesąmoningą vyrų grįžimą į vaikystę. Jie tarsi vėl tampa berniukais, kuriais rūpinasi jų mamos.

 

Tačiau, kai kurių ekspertų tvirtinimu, tokią vyrų meilę valgiui galima paaiškinti tuo, kad vyrai yra pripratę prie to, jog juos maitina būtent moterys. Juk vienas dalykas – stovėti prie viryklės porą valandų, nes tada jokio malonumo iš gaminamo valgio nepajusi, o visai kitas reikalas – grįžti iš darbo pavargusiam ir išalkusiam ir, atsisėdus prie stalo, mėgautis gardžiai paruoštais patiekalais.

 

Beje, dauguma vyrų vis dėlto vienareikšmiškai neatsakė, kas jiems labiau patinka – valgis ar seksas. Kai kurie galvoja, kad negali būti teikiama pirmenybė nei vienam, nei kitam malonumui. „Galų gale mes turime valgyti vien dėl to, kad galėtume mylėtis“, – padarė išvadą vienas eksperimento autorių.