Seksas: buriame iš vaisių

Balsas.lt

 

Šiais visuotinės skubos laikais mažai kas žino, jog Viduramžiais riteriai sau nuotakas neretai rinkdavosi pagal tai, kokius vaisius labiausiai mėgdavo širdies dama. Prieš ją pastatydavo patiekalus su įvairiais vaisiais ir atidžiai stebėdavo, kokius būtent vaisius ragauja išrinktoji. Šis egzotiškas paprotys jau senokai nugrimzdo į Letą. Ir, kaip paaiškėjo, visai be reikalo: amerikiečių psichologė Elen Keni, ištyrusi grupę moterų pagal jų mėgstamus vaisius, nustatė ir tam tikrą jų charakterių tipologiją. Iš to, kokius vaisius mėgsta moteris, galima spręsti ir apie jos seksualumą. Pasakyk, kokius vaisius mėgsti – ir jis sužinos, kokia tu lovoje!

Obuolys 

Šiuos vaisius mėgstanti mergina tokia pat tvirta, kaip ir pats prinokęs obuolio vaisius. Jai ne itin patinka romantika, ji nemėgsta eksperimentuoti (lovoje – taip pat). Tačiau ji patikima ir gana lengvai nuspėjama.

 

Kriaušė

Ši moteris gundanti, erotiška, saldi kaip prinokusios kriaušės minkštimas. Ji užburia savo nepakartojamu šarmu, trokšta būti nešiojama ant rankų, mėgsta, kai su ja elgiamasi kaip su prabangiu žaislu. Greitai įsižeidžia, ilgai nepamiršta nuoskaudų.


Bananas

Bananų mėgėjos vyrams kelia susidomėjimą (daugeliu atvejų dėl to, kad sąmoningai ar pasąmoningai jiems banano valgymo procesas asocijuojasi su oraliniu seksu). Šios moterys labai jautriai reaguoja į kritiką – juk po tvirta banano luobele slepiasi minkšta, jausminga ir pažeidžiama prigimtis. Taigi vyrams, kuriems patinka grubus seksas, partnerių tarp bananų mėgėjų geriau neieškoti.

 

Vynuogės

Šių moterų devizas – „Noriu malonumų!“ Joms patinka jausmas, kaip burną glamonėja švelnios ir vynuogių uogos. Jos mielai neria į lovos malonumus, bijo vienatvės. Pasijutę vienišos savo apmaudą ir liūdesį linkę skandinti iš tų pačių vynuogių pagamintu stipresniu gėrimu.


Braškės

Braškes mėgstančios moterys trokšta ir jaukumo, ir prabangos. Jos turi savito šarmo, traukiančio daugybes gerbėjų.