Apranga, kuri vilioja vyrus

Balsas.lt

Pasirinkti aprangą, kuri atrodys seksualiai, bet ne vulgariai – ne taip paprasta. Užsisagsčiusios visas sagutes „atbaidysime” vyrus, o užsivilkusios ryškią, atvirą, porą dydžių mažesnę suknelę, atvirkščiai, patrauksim dėmesį, tiesa tik tų, kurie ieško vienos nakties nuotykių. Štai ką seksualios aprangos klausimais pataria mados ekspertė Svetlana Dal Farra.

 

Dėmesys – privalumams

Norinti seksualiai atrodyti moteris turi žinoti visus savo privalumus ir mokėti pabrėžti kiekvieną iš jų. Dėvėkite tai, kas jums tinka, ir atminkite, kaip beapsirengtumėte, bendras vaizdas turi būti harmoningas. Atkreipti į save dėmesį – lengva, tam nereikia ypatingų pastangų, bet jį išlaikyti yra kur kas sudėtingiau.

 

Būtinai apgalvokite savo aprangą iki smulkmenų. Jei turite įspūdingą krūtinę – ją pabrėžkite iškirptėmis ir brangiais aksesuarais. Itin didelį biustą turinčioms moterims reikėtų rinktis drabužius su iškirpte, idealiai tiks – V ir U formos, ir skraistės tipo rankovės. Didžiuojatės apvaliomis klubų linijomis? Rinkitės sijonus, kurie ją pabrėš.

Kaip besirengtumėte, atminkite, kad jūsų įvaizdis turi būti visuminis. Prie seksualios suknelės puikiai tiks „padūmavusių akių” makiažas, putlios lūpos taps dar labiau gundančios, jeigu naudosite ryškių atspalvių lūpų dažus, o be aukštakulnių batelių, vizualiai ilginančių kojas, tikrai neišsiversite. Geriausia vengti tokių audinių kaip medvilnė ir linas. Jie greitai glamžosi, todėl drabužiai atrodys netvarkingai. Tiks šilkas, šifonas, muslinas, organza ir krepdešinas. Audinys turi būti brangus, kokybiškas, galbūt šiek tiek blizgantis. Drabužiai iš tokių audinių nesiglamžo ir švelniai apglunda figūrą.

 

Renkantis vakarinę aprangą seksualiu elementu gali tapti nėriniai, bet tik brangūs, kad neatrodytų vulgariai. Rinkitės spalvas, kurios jums tinka. Trys seksualiausios spalvos būtų tokios: pirmoji vieta, be abejonės, priklauso juodai. Antroje vietoje – raudona, o trečioje – žydra, jei norite atrodyti romantiškai ir seksualiai vienu metu.

Kiekvienos moters seksualumas – skirtingas,  o drabužių paskirtis – subtiliai jį pabrėžti. Svarbiausia – harmonija tarp jūsų vidinės savijautos ir to seksualumo, kurį jūs norite parodyti. O štai keletas seksologo patarimų:

Svarbiausia – moteriškumas

Moteris turi mokėti parodyti tai, ko neturi vyrai: kūno formas, elgesį. Visur turi būti palikta mįslė, paslaptis, pažadinanti vyro sieloje glūdintį medžiotojo instinktą – geriau nedemonstruoti jam visko iš karto. Gerai, jeigu jūsų garderobas bus įvairus – tai intriguos vyriškį, bet pagrindinis motyvas turi būti moteriškumas.

Pasakykite „taip” aksesuarams. Jie parodo, kad moteris pažįsta ir adekvačiai vertina save, o gebanti save mylėti moteris, mokės mylėti ir gyvenimą, ir kitą žmogų. Nebūkite pilka pelyte, neslėpkite savo privalumų. Dėmesys, kuris pirmiausia tenka jūsų aprangai, vėliau bus nukreiptas ir į jus – jos savininkę.

Atminkite, kad pirmiausia vyrai atkrepia dėmesį į plaukus, veidą, krūtinę, taliją ir sėdmenis, mat  gamta taip jau surėdė, kad šios kūno dalys liudija moters reprodukcines galimybes. Ir mažiausiai tris dalykus iš šio sąrašo galima pabrėžti apranga.