Į Lietuvą žengia seniausia Latvijos internetinė parduotuvė

alfa.lt

Didžiausią veiklos patirtį turinti Latvijos internetinė parduotuvė www.24.lv (24.lv) pradeda aktyvią veiklą Lietuvoje ir čia atidaro naują internetinę parduotuvę www.shop24.lt (Shop24). Internetinėje svetainėje pirkėjai galės įsigyti namų elektronikos, buities technikos, mobiliųjų telefonų, kompiuterinės technikos ir kitų prekių.

Jau dabar Shop24 savo klientams siūlo įsigyti apie 5 tūkstančius įvairiausios audiotechnikos ir vaizdo technikos, namų elektronikos ir kitų prekių. Prekių asortimentą planuojama nuolat papildyti, į sąrašą įtraukiant kuo daugiau įvairesnių prekių, kaip, pavyzdžiui, sporto ir laisvalaikio bei vaikų priežiūros priemonių, kad kiekvienas pirkėjas galėtų išsirinkti sau tinkamų prekių.

 

Per pirmą aktyvios veiklos pusmetį Shop24 planuoja pasiekti 0,5 milijono litų per mėnesį apyvartą.

„Manome, kad šiuo metu Lietuvoje pastebimos tendencijos, kaip ir prieš aštuonerius metus Latvijoje, kai atidarėme šiuo metu seniausią Latvijos internetinę parduotuvę 24.lv. Lietuvos gyventojai pamažu keičia savo įpročius ir supranta, kad apsipirkti internete yra ne tik naudinga, patogu ir greita, bet ir saugu. Savo ilgametę patirtį sieksime kuo geriau panaudoti šioje rinkoje, kad klientas jaustųsi saugus“, – sakė Shop24 steigėjas ir Latvijos internetinės parduotuvės 24.lv vadovas Paulas Kreicbergas.

Prekinis ženklas Shop24 priklauso Lietuvos uždarajai bendrovei „LT Grupa“, kuri yra Latvijos įmonės „LV Grupa“ antrinė bendrovė. Nors bendrovė Lietuvoje buvo įsteigta dar 2005 metais, iki šiol internetinė parduotuvė nebuvo atidaryta, nes, anot steigėjų, rinka tam dar nebuvo pasiruošusi. „LT Grupa“ iki šiol užsiėmė tiktai elektroninių atminties kortelių didmenine prekyba ir nuo 2008-ųjų metų yra oficialus jėgos kamuolių Powerball atstovas Lietuvoje.

Latvijos internetinė parduotuvė 24.lv savo klientams šiuo metu siūlo apie 12 tūkstančių įvairiausių prekių. Praėjusiais metais šio prekinio ženklo apyvarta siekė maždaug 4,3 milijonus eurų (14,7 milijonus litų).