2008 m. gruodžio 9 d.

344 metų diena, 50 metų savaitė.

 

Saulė teka 8:29, leidžiasi 15:53. Dienos ilgumas 07:24.
Mėnulio fazė – priešpilnis.
Temperatūra – dieną +2 iki +4, debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-6 m/s, naktį 0 iki +2, debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 2-5 m/s.

 

1998 m. Vilniuje atkurta Lietuvos istorikų draugija.
1842 m. Anglijoje atspausdintas pirmasis Kalėdų atvirukas..

 

Patarimas – Jei vakare pamatei vorą – lauk nelaimės, o jei ryte – tai laimės.

Nepamiršk pasveikinti – Delfiną, Leokadiją, Vakarį, Gedenę ir Valeriją. 

 

Dienos anekdotas.

 

Gruodžio 9 dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų:

 

 

Avinas

Kuo daugiau dėmesio skirkite savo išvaizdai (šiandien tai liečia ne tik moteris!). Jums teks padaryti įspūdį, ir tegu tas įspūdis būna kuo geresnis.

Tauras

Iš pat ryto paimkite šią dieną ir mintyse atmeskite visa, kas nereikalinga. Kuo anksčiau šitokiu būdu susiplanuosite, tuo geriau jums ši diena praeis.

Dvyniai

Energija ir entuziazmas veršis per kraštus, kita vertus, atidumo ir atsargumo aiškiai trūks. Flegmatikai ir pedantai šalia jūsų jausis nekaip. Venkite kišti nagus prie elektros prietaisų, ypač jau įjungtų.

Vėžys

Linksmintis nusiteikusi kompanija gali būtent jums patikėti sukurpti dienos linksmybių planą. Duokite valią fantazijai – ir rezultatas pranoks visus lūkesčius.

Liūtas

Verslo žmonėms rūpės verslo reikalai. Nesivaikykite greito pelno, sprendimai turėtų būti gerai apsvarstyti ir pasverti. Nepradėkite naujų darbų, susilaikykite nuo finansinių operacijų. Išlaidas apskritai kuriam laikui vertėtų apriboti.

Mergelė

Prieš griaudamas turėtumėte tiksliai žinoti, ką ketinate statyti atsilaisvinusioje vietoje. Juk taip nemalonu styroti tarp griuvėsių. Verčiau išklausykite seno draugo protingo patarimo.

Svarstyklės

Į kiekvieną nepažįstamąjį, su kuriuo šiandien teks bendrauti, žiūrėkite kaip į būsimąjį geriausią draugą. Labai gali būti, kad taip ir nutiks.

Skorpionas

Troškimas patirti kažką naujo ir įdomaus turi būti patenkintas, be to, kuo greičiau, tuo geriau. Teisingai pasirinkęs tiesiog neišvengsite kvapą gniaužiančių nuotykių.

Šaulys

Šiandien negalėsite nustygti vienoje vietoje pačia geriausia šio žodžio prasme. Labai gali būti, kad kažkam gerokai nuo jūsų klius už pasyvumą ir nerangumą, bet apskritai žmonėms turėtumėte kelti tik teigiamas emocijas.

Ožiaragis

Galva šiandien veiks visai neblogai, bet mintys gali nukrypti itin nestandartine vaga. Nesibaiminkite dar nevaikščiotų takelių. Kita vertus, bandymas savo logiką paaiškinti kam nors kitam veikiausiai baigsis visiška nesėkme.

Vandenis

Kankins moralinės-etinės problemos. Būkite protingas. Atminkite, kad pasaulis yra toks, koks yra, bent iš dalies ir todėl, kad mes jį tokį padarėme.

Žuvys

Aplinkiniams, rodos, valgyti neduok, kad tik galėtų jums patarti ar pamokyti. Nesinervinkite ir nepriešgyniaukite, tegu sau patarinėja, gal ir iš tiesų ką protingo išgirsite.

 

Daugiau horoskopų www.vytautus.com