Ventos regioninio parko direkcija skelbia rašinių, fotografijos ir piešinių konkursus

Ventos regioninio parko direkcija, minėdama Lietuvos vardo tūkstantmetį, skelbia rašinių konkursą „Ventos kraštas mano svajonėse“, fotografijos konkursą „Žmogus gamtoje“ ir piešinių konkursą „Ventos krašto architektūra – vakar, šiandien, rytoj“.
Visų konkursų darbų organizatoriai laukia iki šių metų rugsėjo 20 d. Darbus siųsti adresu: Ventos regioninio parko direkcija, Dariaus ir Girėno 2, Viekšniai, Mažeikių rajonas. 

 

Baigiamasis konkursų etapas – spalio 8 d., mokslinės konferencijos Lietuvos vardo tūkstantmečiui „Ventos krašto architektūra – vakar, šiandien, rytoj“ metu, Ventos regioninio parko direkcijoje, Viekšniuose. Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti parko direkcijos įsteigtais prizais.

 

Pasak Ventos regioninio parko direkcijos vyriausiojo specialisto informacijai Andriaus Almanio, fotografijos konkurso tikslas – skatinti visuomenę domėtis Ventos kraštu, jo gamta ir žmonėmis, žmogaus santykiu su gamta bei kylančiomis problemomis, propaguoti Ventos krašto gamtines ir istorines vertybes.

 

Literatūros konkursu siekiama skatinti Ventos krašte gyvenančius ar apie šį kraštą rašančius literatus kurti Ventos krašto ateities viziją. Piešinių konkursu siekiama skatinti visuomenę domėtis Ventos kraštu, jo kultūra, istorija ir architektūra, ugdyti saviraišką ir kūrybingumą, paremtą savo krašto ir jo istorijos suvokimu, sugebėjimu kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, propaguoti Ventos krašto kultūros vertybes.

 

Daugiau informacijos apie šiuos konkursus galima rasti Ventos regioninio parko interneto svetainėje www.ventosparkas.lt

 

www.infomazeikiai.lt