Kuriamas duomenų bankas savarankiškai veiklai

Šių metų pirmąjį ketvirtį šalyje išaugus nedarbui, padažnėjo įmonių ir organizacijų pasiūlymų ieškantiems darbo asmenims bendradarbiauti ir teikti paslaugas pagal verslo liudijimus arba individualios veiklos pažymėjimus.


Lietuvos darbo birža, siekdama suteikti darbo ieškantiems žmonėms didesnes savarankiško užimtumo ir savo gebėjimų pritaikymo darbo rinkoje galimybes, ėmėsi iniciatyvos interneto svetainėje (adresu www.ldb.lt) sukurti atskirą pasiūlymų užsiimti savarankiška darbine veikla duomenų banką. Kadangi autorinės, civilinės ar kitokio pobūdžio sutartys su asmenimis, vykdančiais ar norinčiais pradėti individualią veiklą tampa vis populiaresnės, tikimės, kad įvairios savarankiškos veiklos galimybės sudomins ieškančius darbo asmenis. Individualia veikla užsiimančiam asmeniui lankstesni yra darbo drausmės bei darbo ir poilsio režimo reikalavimai, paprastesnės santykių įforminimo ir nutraukimo procedūros.

Pasiūlymus savarankiškai veiklai galite įvesti Lietuvos darbo biržos interneto svetainės rubrikose „Ieškantiems darbo“ ir „Darbdaviams“, pasirinkę nuorodą „Pasiūlymai savarankiškai veiklai“.

Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais, ieškant partnerių atlikti konkretiems darbo ar veiklos pasiūlymams.

Mūsų naujai sukurtame duomenų banke įregistruoti pasiūlymai suteiks galimybę ieškantiems darbo asmenims organizuoti savarankišką užimtumą ir gauti lėšų pragyvenimui.

 

 

www.ldb.lt