2009 m. gegužės 20 d. Trečiadienis

140 metų diena, 21 metų savaitė.

Saulė teka 05:05, leidžiasi 21:28. Dienos ilgumas 16:23. Delčia. Oro temperatūra dieną nuo +20 iki  +22, mažai debesuota, be kritulių. Vėjas vakarų, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +9 iki +11,debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 0-2 m/s.

Dienos patarimas – Paklausyti gero patarimo, vadinasi, išplėsti savo galimybes. (J.V. Gėtė)

Dienos prietaras – Jei ant Jūsų nutūpė drugelis – laukia meilės nuotykis.

Sveikiname – Eidvilus, Vygintes, Akvilas, Alfredus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.61 3,75 3,12 1,61

Lukoil (Montuotojų g. 2)

3,49 3.05

1,58

 

Dienos vaizdelis.

 

 
Avinas
Būkite atsargesni su saldžialiežuviais – jie siekia užmigdyti jūsų budrumą, netikėkite žadančiais gerą darbą, didelį pelną. Nepažeidinėkite įstatymų, nesivelkite į finansines avantiūras.

Tauras
Sutelkite jėgas, kad atliktumėte svarbius darbus, išpildytumėte neįvykdytus pažadus – ne tik darbe, bet ir namuose. Neatsisakykite niekam padėti.

Dvyniai
Negeras laikas įrodinėti teisybę, dėl jos ginčytis, kovoti. Tai išsekins. Beje, pervargsite ir tuomet, jei nemokėsite atsiriboti nuo neprivalomų, antraeilių darbų. Kad ir kuo užsiimsite, neskubėkite, būkite susikaupę, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją

Vėžys
Kad būtumėte stipresni kritišką akimirką, nesipykite su tais, kurie jus remia ir myli, pasistenkite stiprinti ryšius su sąjungininkais, bendraminčiais, antrąja puse. Tai padės įveikti kilusius sunkumus. Neskubėkite reaguoti į gautas naujienas.

Liūtas
Galite gauti intriguojančių naujo darbo, tolimos kelionės ar net gyvenimo užsienyje pasiūlymų, tačiau dabar ne metas priimti sprendimus. Drąsiau spręskite painius klausimus.

Mergelė
Jums pasiseks, jei užsitikrinsite kolektyvo palankumą. Spręskite sudėtingas profesines, taip pat jūsų reikalo finansavimo problemas. Tik venkite aiškintis meilės santykius, būkite atidesni artimųjų nuotaikoms.

Svarstyklės
Nors diena sėkminga, tačiau įtampą jausite nemenką. Būkite atidesni kasdieniuose darbuose, tikrinkite jus pasiekiančią informaciją, galima painiava ir dirbant su dokumentais. Vakaras bus palankus susibūrimams bei gimtadieniui švęsti.

Skorpionas
Imkitės tik būtiniausių darbų, neatsisakykite talkininkų. Būkite atidesni vairuodami, nesinešiokite didelių pinigų sumų. Vėlus vakaras žada malonią staigmeną.

Šaulys
Šiandien svarbu elgtis energingai, bet ne agresyviai. Geras laikas lyderiams, siekiantiems apie save suburti ir suvienyti kolektyvą.

Ožiaragis
Kai jausitės teisūs, aplinkiniai tai neigs, bet jei abejosite savo sugebėjimais, atvirkščiai, sulauksite palaikymo. Geriau venkite ginčytis su įvairiais pareigūnais, ypatingai kelių policija. Patartina susirasti sunkių darbų, kitaip dėl neišeikvotos energijos būsite linkę kelti skandalus.

Vandenis
Būkite lankstesni, draugiškesni – aplinkinių parama šiandien bus lemtinga. Nebūkite patiklūs kelionėse, neužmegzkite naujų pažinčių. Nepatartina skolinti pinigų. Taip pat būtų patartina likti atidiems pasirašant finansinius dokumentus.

Žuvys
Tai prastas laikas įrodinėti savo jėgą. Jeigu jums tikrai reikia pakovoti už save – atidėkite tai savaitgaliui. O šiandien būkite atidesni šeimos valiai, venkite prieštarauti vadovui – ieškokite sąjungininkų, o ne priešų.