„Mažeikių nafta“ tapo didžiausia rėmėja istorijoje

Musukrepsinis.net

Šiandien AB „Mažeikių nafta” ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią naftos perdirbimo įmonė tapo generaline federacijos rėmėja. „Lietuvos krepšinio federaciją remia keletas stambių Lietuvos įmonių be kurių šalies krepšinis negalėtų siekti dar didesnių aukštumų.

 

Džiugu, kad jau trejus metus besitęsiantis bendradarbiavimas su „Mažeikių nafta” šiemet tapo dar glaudesnis. „Mažeikių naftos” krepšiniui skiriamos lėšos yra didžiausia federacijos kada nors gauta parama. Tarp rėmėjų turėdami stambiausią įmonę Lietuvoje jaučiamės tvirtesni ir saugesni”, – sakė LKF prezidentas Vladas Garastas.

 

Iš rėmėjų gautas lėšas LKF naudos vyrų, moterų, jaunimo komandų reikmėms.

 

„Esame didžiausia Lietuvos įmonė pagal pajamas, mokamus mokesčius ir daugelį kitų rodiklių, o toks statusas įpareigoja būti socialiai atsakinga įmone. Savo rėmimų politikoje esame numatę, kad mūsų įmonės skiriamos lėšos būtų naudojamos tęstiniams nacionalinės ir regioninės svarbos projektams. Todėl remdami pačią populiariausią Lietuvoje sporto šaką – krepšinį – norime prisidėti ne tik prie esamų komandų sportinių pasiekimų, bet ir prie vaikų bei jaunimo sporto lygio kėlimo”, – sakė AB „Mažeikių nafta” generalinis direktorius Marekas Mroczkowskis.

 

AB „Mažeikių nafta” krepšinį remia jau daugelį metų. Vien per kelerius metus įmonė krepšiniui yra skyrusi per 13 mln. litų. Tarp didžiausių paramos gavėjų yra LKF, Lietuvos krepšinio lyga, Kauno „Žalgiris”, Vilniaus „Lietuvos rytas”, Vilniaus „TEO”, Mažeikių „Mažeikių” komandos. Bendrovės paramos kasmet sulaukia ir Mažeikių sporto mokykla.

 

Per spaudos konferenciją Lietuvos moterų rinktinės vyriausiasis treneris Rūtenis Paulauskas pristatė komandos pasirengimo birželio mėnesį vyksiančiam Europos čempionatui eigą, o vyrų nacionalinės komandos strategas Ramūnas Butautas – į pirmąją treniruočių stovyklą susirinksiančių krepšininkų sąrašą ir jų išvykos į Kiniją planus.

 

Prieš kelionę į Kiniją (liepos 6 dieną) Lietuvos vyrų rinktinė Kaune sužais kontrolines rungtynes su Europos čempionatui besirengiančia Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) ekipa.

 

„Kinijoje liepos 15, 17 ir 19 dienomis sužaisime trejas kontrolines rungtynes su šios šalies rinktine, dar 2 mačus žaisime su Kinijos lygos klubais – šių rungtynių tvarkaraštis dar yra derinamas. Per išvyką išmėginsime nacionalinės komandos kandidatus, svarbu suteikti galimybę visiems. Išvyka į Kiniją padės apsispręsti renkantis kandidatus į liepos 20-ąją prasidėsiančią pagrindinės komandos treniruočių stovyklą „, – sakė R. Butautas.

 

Lietuvos rinktinės pirmosios treniruočių stovyklos dalyviai:
Andrius Mažutis
Martynas Gecevičius
Renaldas Seibutis
Giedrius Gustas
Tautvydas Barštys
Steponas Babrauskas
Justas Sinica
Mantas Kalnietis
Mindaugas Katelynas
Martynas Andriuškevičius
Michailas Anisimovas
Povilas Butkevičius

Vyriausiasis treneris – Ramūnas Butautas
Treneris – Donaldas Kairys
Fizinio rengimo treneris – Virginijus Mikalauskas
Gydytojas – Vytenis Trumpickas
Masažuotojas – Alvydas Vainauskas

 

www.musukrepsinis.lt