Naujus rėmėjus suradę „Mažeikiai“ startuos NKL čempionate

Dar praėjusį sezoną apie galimybę sugrįžti į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) kalbėję Mažeikių „Mažeikių“ komandos vadovai šią vasarą buvo priversti spręsti nelengvas užduotis. Negavus pagrindinio rėmėjo, „Mažeikių naftos“, pinigų, praėjusio sezono Nacionalinės krepšinio lygos (Smscredit.lt-NKL) bronzos medalininkai net svarstė galimybę suspenduoti savo dalyvavimą šio sezono pirmenybėse.

 

Visgi mažeikiškiai krepšiniu galės mėgautis ir ateinantį sezoną. Komandos direktoriaus Mantvydo Mažūnos teigimu, klubui pavyko rasti naujų rėmėjų:

„Turime laiko iki rugsėjo dešimtos dienos ir tada bus pateikta nauja paraiška. Buvo dvejonių dėl pagrindinio rėmėjo, tačiau mums pavyko rasti kitus rėmėjus ir komanda NKL čempionate tikrai žais“.

 

Tačiau komandos vadovas dar negalėjo patvirtinti ar prie komandos vairo ir toliau liks Aloyzas Rudys. Nors komandos interneto svetainė skelbia, kas strategas pratęsė sutartį su „Mažeikių“ klubu, ekipos vadovas nebuvo toks tikras.

 

„Kol kas neaiški nei komandos sudėtis, nei tai, ar Rudys lieka treneriu. Viskas turėtų paaiškėti iki rugsėjo 10 dienos“, – portalui Krepsinis.net  sakė „Mažeikių“ komandos vadovas.

 

{krepsinis2}