2009 m. balandžio 23 d. Ketvirtadienis

113 metų diena, 17 metų savaitė.

Saulė teka 05:58, leidžiasi 20:38. Dienos ilgumas 14:40. Oro temperatūra dieną nuo +16 iki +18, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -1 iki +1, giedra, be kritulių. Vėjas šiaurės, 1-3 m/s. 

Dienos patarimas – Laimė – trumpa stotelė tarp „Per mažai” ir „per daug”.

Dienos prietaras – Negalima nulaižyti ar valgyti nuo peilio – pikti patapsite.

Sveikiname – Adalbertus, Jurgius, Vygailes, Daugaudus.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.28 3,42 2.94 1,52
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,24 2.90

1,50

 

Dienos vaizdelis.

 

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)
Nors buitis reikalaus nemažos duoklės pastangų prasme, bet energijos turėtų pakakti ir tam, kad kažkaip pamalonintumėte save, mylimą žmogų bei vaikus. Būsite linkęs atverti širdį, išlieti ilgai slėptas emocijas, jausmus.
     
Tauras (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)
Konfidencialūs reikalai, nelegalus verslo sandoris gali duoti apčiuopiamos naudos. Galite gauti malonią žinutę, viliojamą pasiūlymą. Galbūt šitaip dėmesį išreikš gerbėjas. Svajosite apie slaptą nuotykį, o galbūt jį konkrečiai regsite.
     
Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)
Tinkamas metas užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Neatsisakykite susitikti su draugais, bendraminčiais, kartu pavakaroti. Būtų neprotinga šiandien nieko nenuveikti ir skųstis gyvenimu.
    
Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)
Ko besiimtumėte, būsite kompetetingas ir pareigingas, todėl turėtų lydėti sėkmė. Finansiškai naudingu gali pasirodyti neseniai sudarytas sandoris. Tikriausiai kažką gražaus įsigysite sau     

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)
Tikriausiai labai rūpės studijų, išsilavinimo reikalai, kvalifikacijos kėlimas ar artėjantys egzaminai, atestacija, konferencija. Rašto darbai, straipsniai, jei šiandien juos užbaigsite, bus gana vykę. Tikėtinas neblogas įvertinimas.
    
Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)
Ši diena bus gana įdomi. Išgirsta informacija, susitikimas, pokalbiai gali paveikti jūsų apsisprendimą svarbiu klausimu, priversti kitaip pažvelgti į neseniai įvykusias ar vykstančias permainas.
     
Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)
Reikalai visose srityse klostysis taip, kad turėsite kur pasireikšti. Galite padaryti kažką gero savo paties ir jus supančių žmonių labui. Dėl filosofinio požiūrio tapsite atlaidesnis savo konkurentams, priešininkams.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)
Galimas dalykas, kad teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką. Naudingas būtų tam tikras pasiruošimas, pasitelkta patirtis bei lojalumas kitiems ir savikritiškas požiūris.
    
Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)
Nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimus, plėsti naudingų pažinčių ratą. Gali paaiškėti, kad neatrodęs svarbiu draugystės ar meilės ryšys turi gilesnę prasmę nei manėte. Galbūt pasiseks loterijoje, konkurse.
     
Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)
Šiandien rūpestingai tvarkysite buities ir su vaikais susijusius reikalus, padėsite artimiesiems. Laukia jaudinantis susitikimas, intriguojanti informacija. Galbūt ruošitės kokiai šeimyninei šventei, pobūviui.
    
Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)
Jei daugiausiai remsitės savo galva bei intuicija, tai seksis kuo puikiausiai. Neblogai seksis reikalai, susiję su spauda, reklama, transportu. Galite sulaukti svečių iš giminaičių ar draugų.
     
Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)
Tvarkykite su individualiu verslu, nuoma, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Greitai ir rezultatyviai apsisuksite, jei planuojate rimtai apsipirkti. Rasite bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis, lengvai derėsitės.

 

 

www.vytautus.com