„Swedbank“ padaliniuose „Western Union“ pinigų perlaidos jau išmokamos ir eurais

 

Nuo balandžio 15 dienos „Swedbank“ padaliniuose „Western Union“ pinigų perlaidos, siunčiamos iš užsienio į Lietuvą, gali būti išmokamos ne tik litais, JAV doleriais, bet ir eurais. Šiuo metu „Swedbank“ yra vienintelis „Western Union“ partneris Lietuvoje, kuris turės galimybę išmokėti perlaidas eurais.


„Tai suteiks daugiau patogumo perlaidų gavėjams bei išskirtinumo mūsų bankui. Lig šiol nemaža dalis perlaidų buvo siunčiama į Lietuvą iš Europos sąjungos šalių eurais, tačiau Lietuvoje išmokama tik litais arba JAV doleriais. Ši naujovė itin aktuali perlaidų gavėjams, nes pinigus eurais klientai galės pasiimti nemokamai, nepatirdami jokių valiutos konvertavimo išlaidų“, – sako Saulė Kauneckienė, „Swedbank“ „Western Union“ klientų aptarnavimo skyriaus vadovė.

Pinigų perlaidas eurais dažniausiai siunčia Airijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Italijoje ir kitose euro zonos šalyse dirbantys Lietuvos piliečiai.

S. Kauneckienė sako, kad naujovė – išmokėti „Western Union“ pinigų perlaidas eurais – klientams pasiūlyta pačiu laiku, nes pastaruoju metu ne tik nemaža dalis perlaidų iš užsienio į Lietuvą siunčiama eurais, bet ir nemaža dalis Lietuvos gyventojų taupyti taip pat pageidauja eurais.

Tuo pačiu „Swedbank“ atkreipia dėmesį, kad „Western Union“ perlaidos iš Lietuvos į užsienį, kaip ir anksčiau, galės būti siunčiamos tik litais ar JAV doleriais. Gavėjui pinigai bus išmokami tos šalies valiuta pagal „Western Union“ nustatytą valiutos keitimo kursą arba JAV doleriais.„Western Union“ grynųjų pinigų perlaidos – tai greičiausias ir patogiausias grynųjų pinigų siuntimo būdas iš užsienio į Lietuvą ir iš Lietuvos į bet kurią šalį. Žinodami tik pinigų gavėjo vardą, pavardę ir šalį, kurioje jis yra, neturėdami net banko sąskaitos, per keliolika minučių galite persiųsti ar gauti pinigų.   

 

 

„Swedbank“ ir www.infomazeikiai.lt informacija.