Erotinės paslaugos Mažeikiuose

 

Ne paslaptis, jog kai kuriuose o gal net ir visuose  Mažeikių miesto laikraščiuose, radijoje, kabelinės televizijos eteryje matome ir girdime skelbimus, reklamas, kurių turinys skelbia sekančiai: jauna, graži blondinė atliks masažą; panelė trokšta atsiduoti tik tau; be kompleksų mergina šį vakarą liūdi ir t.t. Kas tai? Merginų laisvamaniškumas ar sąmoningas verslas – PROSTITUCIJA?

Susigaudyti šioje klampioje situacijoje mums padėjo taksistas vardu (vardas pakeistas) Tomas. Mažeikiuose gyvena pakankamai pasiturinčių ir nuolat migruojančių žmonių (t.y. svetimšaliai, atvykę dirbti į Mažeikius) kas nutiesia šviesų kelią prostitucijai.

Pasak vaikino, yra merginų, pavadinkime jas – plaštakėmis, kurios teikia intymias paslaugas vyrams, ir kas pas mus dar neįprasta – moterims išsiilgusioms meilės. Paprastai naktis su tokia mergina kainuoja 250-400 Lt, valanda 50-200 Lt. Kainos labai priklauso nuo plaštakės teikiamų paslaugų, metų bei išvaizdos. Ypatingai paklausios yra jaunutės, kartais ir nepilnametės merginos.

Tomas paminėjo, jog merginos dažniausiai yra atvykusios iš „užmuštų” kaimų arba iš kitų miestų, labiausiai nutolusių nuo Mažeikių, tačiau yra ir svetimšalių. Plaštakės į „įvykio vietą” dažniausiai važiuoja taksi automobiliu, todėl vietiniai taksistai jas kuo puikiausiai žino. Verta paminėti, kad ne visiems „Užsakovams ” pavyksta praleisti naktį su plaštake, nes jos yra labai įtarios. Kilus įtarimams, merginos apsimeta sumaišiusios adresus ir grįžta namo.

Pasak pašnekovo, policija įtaria merginas darant nusikaltimą, tačiau esant dabartinei teisinei sistemai labai sunku jas pričiupti nusikaltimo vietoje. Baigdamas pokalbį pašnekovas pataria tėvams, prieš išleidžiant dukras pas draugę ar į šokius, įsitikinti, ar jos pasiekia savo kelionės tikslą.

 

 

www.infomazeikiai.lt informacija.