„Mažeikių naftos“ darbuotojus džiugina neįgaliųjų sukurti suvenyrai

 

Artėjant šv. Velykoms AB „Mažeikių nafta“ techninėje bibliotekoje atidaryta  tradicinė paroda-mugė. Parodos-mugės eksponatai – Mažeikių viešosios įstaigos „Vilties erdvė“ neįgaliųjų rankomis sukurti darbai, kuriuos vienija Prisikėlimo šventės simbolika.

 

Žmonių su proto negale sukurtus suvenyrus bendrovės „Mažeikių nafta“ darbuotojai turi galimybė pamatyti ir įsigyti dusyk per metus – prieš Velykas ir Kalėdas. Šios parodos-mugės rengiamos jau penkeri metai iš eilės.Kas kart bendrovės darbuotojams pristatoma vis nauja medžio dirbinių kolekcija, atvirukai, stalo ir serviravimo puošmenos, siūti žaislai. Neįgaliųjų sukurtais atvirukais „Mažeikių nafta“ su šventėmis pasveikina ir savo veiklos partnerius.

„Panašios parodos visada yra švente mūsų įstaigos auklėtiniams.  Mes visuomet su nekantrumu laukiame galimybės savo rankdarbius pristatyti Bendrovės darbuotojams. Mes džiaugiamės, kad  „Mažeikių naftos“ darbuotojai mielai perka mūsų dirbinius, o tai yra mums parama ir stimulas dirbti toliau – sako įstaigos specialiųjų dirbtuvių vyriausioji socialinė darbuotoja Raimonda Šalkauskienė.

Antradienį atidarytą parodą-mugę aplankė ir „Mažeikių naftoje“ viešėjęs Telšių vyskupas, Jo Ekscelencija Jonas Boruta. Garbingas svečias domėjosi įstaigos „Vilties erdvė“ veikla, bendravo su suvenyrų kūrėjais. Vėliau Jo Ekscelencija susitiko su bendrovės vadovais. Sveikinimo kalboje, skirtoje „Mažeikių naftos“ darbuotojams, Jonas Boruta linkėjo, „kad šios šv. Velykos būtų tarpusavio susikalbėjimo, atvirumo, meilės šventė – šventė, kuri padėtų visiems gyventi pagal didįjį Dievo įsakymą  „Mylėk kiekvieną žmogų kaip save patį“.

 

 

www.nafta.lt ir www.infomazeikiai.lt informacija.