Šaudamas į brolį telšiškis sužeidė žmoną

 

Telšių rajone vyras iš savadarbio ginklo sužeidė savo žmoną. Incidentas įvyko antradienio vakarą Buoženų kaime esančiame name. Pasak Telšių vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Vitalijos Kazlauskienės, pas vyriškį J.M. atėjo jo brolis. Tuomet J. M. kartu su savo žmona ir svečiu pradėjo išgėrinėti. Po to tarp brolių įsiplieskė konfliktas. Įpykęs namo šeimininkas J.M. nuėjo į kitą kambarį ir atsinešė savadarbį ginklą, panašų į pistoletą.


J.M iš pistoleto šovė į brolį, tačiau pataikė į savo žmoną. Pasak policijos, kulka moteriai įsmigo į kirkšnį. „Jeigu jis būtų blaivus, gal ir nebūtų iššovęs, bet tai tik prielaida. Faktas tas, kad vyras iššovė ir pataikė į žmoną“, – sakė V.Kazlauskienė.

Sužalota žmona nuvežta į Telšių ligoninės traumatologijos skyrių. Tuo metu visiškai girtas J.M. buvo sulaikytas ir uždarytas į policijos komisariato areštinę. Jam nustatytas net 3,45 prom. alkoholio girtumas.

Iš įtariamojo namo pareigūnai paėmė savadarbį ginklą ir 40 šovinių. Dėl sveikatos sutrikdymo Telšių policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Anot V. Kazlauskienės, J. M. anksčiau į policijos akiratį buvo pakliuvęs dėl įrangos naminei degtinei laikymo.