2009 m. balandžio 6 d.

96 metų diena, 15 metų savaitė.

Saulė teka 06:39, leidžiasi 20:05. Dienos ilgumas 13:26. Mėnulio fazė – priešpilnis. Oro temperatūra dieną nuo +4 iki +6, mažai debesuota, trumpalaikiai lietūs. Vėjas pietvakarių, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +3 iki +5, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs. Vėjas vakarų, 3-5 m/s.

Dienos patarimas – Iš visų vagių patys blogiausi kvailiai: jie grobia iš mūsų laiką ir nuotaiką. (J.V.Gesė)

Dienos prietaras – Radai plunksną – pakelk. Ji tau atneš laimę.

Sveikiname – Genardus, Celestinas, Žintautes, Daugiručius.

 

Pardavėjas, adresas 95 98 Dyz. Dujos
PK Orlean (Skuodo g., Žemaitijos g.) 3.24 3,38 2.87 1,52
Lukoil (Montuotojų g. 2) 3,20 2.83

1,47

 

Dienos vaizdelis.

Avinas

Šiandien pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Gali užplūsti gražūs prisiminimai, sentimentalios nuotaikos, dosnumo priepuolis.

Tauras

Gerų emocijų, įspūdžių sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu arba dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Šiandien nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu teikimo, savireklamos – visa tai neš naudą.

Dvyniai

Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, bet kokioms sutartims. Jei turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės iš pat ryto.

Vėžys

Šiandieną jūs galite atsidurti dėmesio centre. Reikia pasakyti, kad tik gerąja prasme. Tinkama diena bet kokio pobūdžio pasimatymams, pasitarimams, pristatymams. Galite įsigyti nepaprastų gerbėjų, rėmėjų.

Liūtas

Maloni, atpalaiduojanti diena, tačiau rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara. Sugebėjimo fantazuoti ir kūrybinio įkvėpimo išties nestokosite.

Mergelė

Labai drauginga, įkvepianti diena. Ir patys negailėsite kitiems dėmesio, ir jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Tikriausiai prisiminsite, ką reiškia žodis komplimentai. Bendraminčių, užtarėjų toli ieškoti nereikės, mokėkite tik pasinaudoti palankia proga.

Svarstyklės

Dalykine prasme tai turėtų būti išties rezultatyvi diena. Panašu, kad pradės ryškėti perspektyvos ir jaustis apčiuopiama nauda. Jei dėl kažko preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai pagaliau sėkmingai užbaigsite šį procesą ar etapą.

Skorpionas

Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Seksis ir kaip profesinės srities specialistams, ir kaip žinių perteikėjams, ir kaip kūrybinių gabumų turėtojams. Publikos pripažinimas garantuotas. O mažų mažiausiai laukia sėkmė meilės srityje.

Šaulys

Gera diena tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Panašu, kad iš to bus naudos ir jums, ir kitiems. Trauks meilės avantiūros. Galimi pikantiški potyriai.

Ožiaragis

Palankiai turėtų spręstis juridiniai klausimai. Jei ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, tai gali pasitaikyti puikus variantas. Partnerystės, meilės reikalai irgi ims džiuginti, suteiks malonių vilčių.

Vandenis

Gera diena spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Nusimato viltingos naujienos. Jei norite keisti šukuoseną, įvaizdį, darykite tai šiandieną – puikiai pavyks.

Žuvys

Nuostabi diena meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite savo talentus, reprezentuokite save, taip pat stenkitės patikti dominantiems priešingos lyties atstovams – visa tai pasiteisins.

 

www.vytautus.com