Klaipėdoje sumuštas Žilinską parodijavęs humoristas (VIDEO)

 Alfa.lt

„Aš Rokas Žilinskas“, – šiais žodžiais į televizijos projekto „Humoro klubas“ elitą įsisukęs Justinas Jankevičius pajuto „populiarumo“ kainą. Naktį iš penktadienio į šeštadienį apsilankymas Klaipėdos naktiniame klube „Roxy club“ humoristui baigėsi ligoninėje. „Toks įvykis buvo užregistruotas. J. J. sumušęs įtariamasis netrukus buvo sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – Alfa.lt įvykį trumpai apibūdino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (KA VPK) atstovas spaudai Albinas Strumyla.

Paaiškėjo, kad J. Jankevičius buvo užpultas kovo 21 d. 1 val. nakties. „Nusikaltimas užregistruotas prie netoli geležinkelio stoties esančio naktinio klubo „Roxy club“. Trys nepažįstami jaunuoliai naktinio klubo prieigose sumušė J. J.“, – pasakojo A. Strumyla.
Netrukus buvo sulaikytas vienas įtariamasis, 1980 m. kovo 22 d. gimęs klaipėdietis Vitalijus. Preliminariais duomenimis, jaunuolis naktiniame klube šventė gimtadienį, policijoje Vitalijui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

„Apsvaigęs nuo alkoholio buvo ne tik sulaikytas įtariamasis, bet ir nukentėjusysis J. J. Trijų jaunuolių sumuštam vyrui ligoninėje diagnozuota galvos muštinė žaizda, nustatytas girtumas. Tik medikai nepateikė duomenų, kaip stipriai J. J. buvo apsvaigęs nuo alkoholio“, – teigė KA VPK atstovas spaudai.