Blaiviems vairuotojams – nemokamas kalakutas

Technologijos.lt

 Kalifornijos (JAV) Salinas miesto policijos skyrius sugalvojo neįprastą idėją, kaip suderinti blogąsias ir gerąsias švenčių sezono puses. Padėkos dienos proga praėjusį antradienį vairuotojų blaivumą tikrinantys pareigūnai daliai sėkmingai testą praėjusių asmenų nemokamai išdalino kalakutus.

 

Laimėtojų atrankos principas kol kas neatskleidžiamas. Pačių kalakutų partija šiai „loterijai” nupirkta policijos lėšomis, prie akcijos taip pat prisidedant vietiniams verslininkams ir pavieniams gyventojams. Tai jau septintieji metai, kai Salinas policijos departamentas Padėkos dienos (paskutinysis lapkričio ketvirtadienis) proga nemokamai dalina kalakutus blaiviems vairuotojams. 

 

Tradicija tapo tokia populiari, jog pareigūnai jau oficialiai paprašė gyventojų savo blaivumo nesitikrinti tam skirtuose postuose daugiau nei vieną kartą, vien bandant išlošti nemokamą kalakutą. Tiesa, posto įrengimo vieta visuomet laikoma paslaptyje. Gali būti, jog tai yra vienintelis blaivumo tikrinimo postas, kurio vairuotojai nesistengia aplenkti.

 

www.technologijos.lt