2009 m. vasario 21 d.

52 metų diena, 08 metų savaitė.

Saulė teka 07:27, leidžiasi 17:39. Dienos ilgumas 10:12. Mėnulio fazė – delčia. Oro temperatūra dieną nuo -1 iki -3, debesuota su pragiedruliais, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo -5 iki -7, giedra, be kritulių. Vėjas pietryčių, 2-5 m/s.   
 
Dienos patarimas – Elgesys tai veidrodis, kuriame visi rodome savo veidą. (V.Getė)

Dienos prietaras – Jaunoji negali mesti netekėjusioms draugėms savo vestuvinės puokštės! Tam atvejui turi būti padaryta alternatyvi puokšte, kuri panaši į jaunosios. Jei nuotaka meta savo puokštę, reiškia, jog ji išmeta savo laimę..

Nepamiršk pasveikinti – Kęstučio, Felikso, Eleonoros.

Dienos vaizdelis.

Vasario 21 d. horoskopus skaitykite paspaudę „Skaityti daugiau”.

Avinas

Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, transportu, korespondencija, kelionėmis. Būtų gerai, kad pasitelktumėte sveiką humoro jausmą – tai praskaidrintų aplinkinių nuotaikas.

Tauras

Gera diena užmegzti partnerystės ryšius, atnaujinti meilės santykius, išsiaiškinti nesusipratimus. Mokėsite visus įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Gali atgyti seni prisiminimai, slaptos viltys.

Dvyniai

Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti kažkokią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

Vėžys

Puiki diena kolektyviniam darbui, kūrybai, taip pat meilei, draugystei, bendravimui su vaikais. Apie save gali priminti senas bičiulis, simpatija. Gal bus kalbama apie senus idealus, neįgyvendintus planus.

Liūtas

Galimas dalykas, kad vengsite bet kokios atsakomybės ir priklausomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų už jus. Nepasiduokite svaigalų traukai bei slidžioms pagundoms. Stenkitės atsikratyti neigiamų įpročių.

Mergelė

Bus daug pokalbių, susitikimų. Sėkmingai bus sprendžiami juridiniai, kelionių bei mokslo klausimai. Tai suteiks optimizmo. Galimas dalykas, kad išsisklaidys abejonės ir asmeninių santykių srityje.

Svarstyklės

Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet tikriausiai teks plūktis darbe, atlikti įvairias pareigas.Galimos kalbos apie komandiruotę, kelionę arba teks jai ruoštis. Su kitų pagalba staiga galite suvokti, o gal ir išspręsti savo esminę problemą.

Skorpionas

Šiandien galite išgirsti reikšmingų dalykinių pasiūlymų. Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai.

Šaulys

Panašu, kad teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus ar ryšius, sutartis. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar naujai derėtis bei pratęsti, pakeitus kai kurias sąlygas.

Ožiaragis

Jausite susirūpinimą kasdieniniais reikalais, tačiau stigs energijos praktiškai atlikti susikaupusius darbus. Be to, nerimą kels didėjančios išlaidos. Pasistenkite nesinervinti, sveikai maitintis.

Vandenis

Šiandien pasistenkite užbaigti senus darbus, o jau tuomet galėsite galvoti apie atsipalaidavimą, susitikimus su draugais, simpatijomis. Griežčiau laikykitės higienos reikalavimų, dietos.

Žuvys

Šiandien iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Būsite gana populiarūs tarp priešingos lyties asmenų, draugų. Jeigu dominančius santykius dabar sutvirtinsite, ryšys taps sunkiai išardomas. Nusimato įdomus kultūrinis renginys.

www.vytautus.com