2010 m. Rugsėjo 16 d. Ketvirtadienis

 

259metų diena, 37 metų savaitė.

Saulė teka 06:51, leidžiasi 19:37. Dienos ilgumas 12:46. Priešpilnis.

Oro temperatūra dieną nuo +11 iki +13, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Vėjas pietų, 3-5 m/s. Oro temperatūra naktį nuo +10 iki +12, debesuota su pragiedruliais, trumpalaikiai lietūs, perkūnija. Vėjas pietų, 4-6 m/s .

Dienos mintis – Geriausias būdas prisiminti gerus darbus — juos kartoti. E. BEKONAS

Sveikiname – Eufemijas, Kiprijonus, Kornelijus, Liudmilas, Rimgaudus, Jogintes, Kamiles, Editas, Kiprus.

Šiandien – Tarptautinė ozono sluoksnio apsaugos diena.

Dienos horoskopas:

 

Avinas – Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos ir pasirinksite vienatvę, meditacijas arba jei gerai išsimiegosite ir turėsite galimybių patinginiauti. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti svetimas paslaptis.

Tauras – Gera diena meniniams užsiėmimams, kompozicijų kūrimui. O jei jūsų veikla kitokia, mintys nepaliaujamai suksis apie romantiką, meilę. Puoselėsite rožines iliuzijas, o dėl užsisvajojimo gali nukentėti darbai, dalykiniai planai.

Dvyniai – Šiandien jums gali parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Galbūt pažado nenorės tesėti žmogus, į kurį dėjote daug vilčių. Tačiau jums turėtų pavykti daug ką išsiaiškinti bei išaiškinti ir pakeisti savo naudai.

Vėžys – Padaugės bendravimo su įvairiausiais žmonėmis. Galite sudaryti dalykinį sandorį, gauti intriguojamą informaciją. Netrūks flirtų, žaismingų replikų, bet lengva tapti apkalbų, intrigų taikiniu. Nenustebkite, jei dėl palaido liežuvio pasklis gandai.

Liūtas – Šiandien vilios gražūs niekučiai, norėsis išlaidauti. Kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdamas ir pasitikėdamas savimi. Jei taip padarysite, galite labai pagerinti savo įvaizdį, pakeisti aplinkinių nuomonę į palankesnę pusę.

Mergelė – Gera vaizduotė padės kūrybingai padirbėti. Meilės reikalai klostysis prieštaringai, bet įdomiai. Galite pajusti romantikos ir nuotykių alkį. Tačiau turite aiškiai suvokti, ko norite ir kuo rizikuojate. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Svarstyklės – Gali pasisekti, jei neseniai buvo padaryti reikiami žingsniai ieškant naujo darbo. Kita vertus, reikėtų pagalvoti, ar ta veikla jums iš tiesų tinka. Galbūt tiesiog pasiduodate aplinkinių spaudimui ir veržiatės ne į savo sritį.

Skorpionas – Ši diena paskatins bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros, nuomonės stipriai skiriasi nuo jūsiškių. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau pagilės jūsų supratimas, daug ką išsiaiškinsite ir turbūt labiau suartėsite. Gims meilės vilčių.

Šaulys – Šiandieną svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tikėtinos derybos, finansiniai sandėriai. Derėtų planuoti pajamas ir išlaidas, apsiskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis.

Ožiaragis – Neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Tikėtina, kad pavyks išspręsti įstrigusią problemą ir pajudėti pirmyn. Nusimato pokalbiai su įtakingais veikėjais. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti.

Vandenis – Panašu, kad jums labiausiai rūpės darbai, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Tarsi atsitiktinai galite išsiaiškinti, suvokti kažką labai svarbaus. Galbūt tai lems reikšmingą permainą.

Žuvys – Nesunkiai seksis užmegzti pažintis, sudaryti sutartis, susitarti. Svarbu, kad tie susitarimai jūsų nenukreiptų nuo teisingo kelio. Nenumokite ranka į kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės aiškėti, kuo galite pasikliauti, o kuo – ne.

Horoskopų šaltinis: vytautus.com

{parasas}