Horoskopas antradieniui 05-31

Avinas – Nebūkite labai reiklūs ir smalsūs tiek darbe, tiek namie, antraip patirsite problemų, be to, netyčia galite sužinoti dalykų, kurių jums nederėjo žinoti. Neskubinkite įvykių, nuo rytdienos aplinkybės ims klostytis palankiau.

Tauras – Nors keista, bet būsite gana darbingi ir energingi, tikriausiai atsiveria kažkelintas kvėpavimas. Toks pakilimas bus neilgai, tad naudokitės proga kuo daugiau nuveikti, sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų.

 

Dvyniai – Nors diena sudėtinga, jūsų bus neįmanoma išmušti iš vėžių. Mėginkite atskleisti dar nepanaudotas savo galimybes, ieškokite nepastebėtų veiklos rezervų. Nesivelkite į intrigas darbe, – nukentėsite.

 

Vėžys – Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko, ko nenorite. Tai iš tiesų nepalanki diena. Geriau nesiimti jokių pavojingų ar atsakingų darbų, ką galite, atidėkite. Mažiau bendraukite, ypač su atsitiktiniais asmenimis.

 

Liūtas – Nepervertinkite savo galimybių. Dėl šios dienos klaidų, akibrokšto galite prarasti tvirtumą ir pasitikėjimą. Saugokite savo sveikatą.

 

Mergelė – Nuojauta dėl savo pašaukimo gali priversti priimti staigų, netikėtą sprendimą. Tačiau jei nesate visiškai tikri dėl pasirinkto kelio, elkitės santūriau, niekur nerizikuokite. Tai geras laikas ieškoti alternatyvių pajamų šaltinių.

 

Svarstyklės – Situacija gali būti sudėtingesnė, nei iš pirmo žvilgsnio atrodys. Ar jūs gerai informuoti? Ieškokite povandeninių uolų iš anksto, kad turėtumėte laiko atsitraukti ar priimti kompromisinį sprendimą.

 

Skorpionas – Kažkada padarytos klaidos tampa kliūčių priežastimi: nesiveržkite į priekį neišsprendę ankstesnių problemų, kitaip jau rytdiena žada itin nemalonių staigmenų. Šiandien negerai skubėti, vien dėl to galimi nemalonumai, nelaimės, nuostoliai.

 

Šaulys – Dar pakentėkite ir nesivelkite į kovą, jūsų lyderystės laikas prasidės nuo rytdienos. Šiandien sužinosite, ko neįvertinote bendraudami su savo vaikais ar mylimu asmeniu. Gali tekti sumokėti ir už nereikalingą įtarumą.

 

Ožiaragis – Nebūkite priekabūs, kerštingi. Netinkamas laikas kaltinti sutuoktinį, aiškintis santykius su teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovais.

 

Vandenis – Nepavydėkite ir neskubėkite daryti išvadų, nors galite sužinoti naujų dalykų apie jums artimus žmones ar dalykinius partnerius.

 

Žuvys – Kritinis laikas, jei pristigs lankstumo, jei nenorėsite pakeisti užimamos pozicijos. Neužsipliekskite dėl niekų: atitaisyti konflikto žalą nebus paprasta. Pasikliaukite artimaisiais, mylimu žmogumi.

 

Šaltinis: vytautus.com